Opel wpadł w poślizg i owinął się wokół słupa. Zdjęcia szokują. Jakim cudem dzieci zdobyły kluczyki i zabrały samochód?

Opel wpadł w poślizg i owinął się wokół słupa. Zdjęcia szokują. Jakim cudem dzieci zdobyły kluczyki i zabrały samochód?

Podaj dalej

W minioną sobotę w Wałbrzychu, na ul. Daszyńskiego, nastolatek rozbił samochód.  Policjanci  ustalają jakim cudem  16-latek zdobył kluczyki i wywiózł niezauważony 13-letniego pasażera.

Niepełnoletni kierowca bez uprawnień, nie opanował sztuki prowadzenia samochodu, w związku z tym ta wycieczka miała tragiczny finał. To kolejna historia, w której rodzice nie zadbali o bezpieczeństwo swoich dzieci.

Samochód w rękach 16-latka to przepis na rodzinny dramat

Jak ustalili policjanci, siedzący za kierownicą starszy z chłopców nie opanował sztuki jazdy samochodem. Opel poruszał się za szybko, w stosunku do panujących na drodze warunków. W rezultacie auto wpadło w poślizg i uderzyło bokiem w betonowy słup

Nastoletni kierowca, który wszedł w posiadanie kluczyków do samochodu, wraz z 13-letnim pasażerem trafili do szpitala. Stan młodszego z chłopców jest ciężki. Strażacy do wydobycia chłopca z wraku, musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Jakim cudem nikt z dorosłych, nie zauważył tego faktu?

KMP Wałbrzych

Rodzice niewystarczająco zabezpieczają dostęp do kluczyków

Funkcjonariusze komendy policji w Wałbrzychu, ustalają obecnie w jaki sposób 16-latek nieposiadający uprawnień do kierowania pojazdami, wszedł w posiadanie kluczyków do Opla i wyjechał nim drogę wraz z 13-letnim pasażerem.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Wydaje się, że rodzice nie są wystarczająco czujni, w rezultacie nastoletnie dzieci po raz kolejny ponoszą tego konsekwencje. To nie pierwszy przypadek gdy, nastolatki mają dostęp do kluczyków i zabierają samochód. Niestety jest to również kolejny przypadek przejażdżki, w której brak szczęśliwego zakończenia.

nastolatki rozbiły samochód
KMP Wałbrzych
nastolatki rozbiły samochód
KMP Wałbrzych

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News