Odkryła, dlaczego faceci kochają swoje maszyny. Nissan GTR w jej rękach, to najlepszy launch control jaki widziałeś [WIDEO]

Odkryła, dlaczego faceci kochają swoje maszyny. Nissan GTR w jej rękach, to najlepszy launch control jaki widziałeś [WIDEO]

Nissan GTR launch control

Podaj dalej

Nissan GTR to spełnienie marzeń facetów, którzy kochają sportowe maszyny. Dwudrzwiowe sportowe coupe, zadebiutowało w 2007 roku, a w roku 2009 zdobył tytuł World Performance Car of the Year. Obecnie model posiada widlasty silnik V6 o mocy 570 KM i maksymalnym momencie obrotowym 637 Nm. Nic dziwnego, że osiąga setkę w czasie 2,7 sekundy. Kobiety rzadko mają możliwość prowadzić taki samochód. Szkoda, bo takich filmów chcielibyśmy oglądać jak najwięcej.

Latający samochód dostępny od 2026 roku!

Internauci są zgodni, że Nissan GTR i takie kobiety to największe szczęście świata

Nagranie z przejazdu za kierownicą swojego Nissana GTR, nagrał  Aaron Eddington. Nagranie nie jest najmłodsze ale gdy trafiło do sieci miało zaledwie kilka tysięcy odsłon. Dziś to już kultowy film, który ma miliony odsłon a i tak wielu lubi do niego wracać. Dlaczego ? bo to najlepszy launch control jaki widziałeś.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Za kierownica nie zobaczysz tutaj lachona, który dumnie pręży pierś przez całe nagranie, a na jej odsłonięte atrybuty kobiecości działa siła przyciągania ziemskiego. Tu zobaczysz kobietę, która wchodzi z przerażeniem w świat męskich słabości i odkrywa, że ogromnie jej się to podoba. Obserwowanie jej reakcji na moment przyspieszenia, za każdym razem budzi uśmiech, gdy przerażenie zamienia się w ogrom szczęścia.

Szkoda, że tak trudno o takowe reakcje za kierownicą Dacii Logan, ale wierzymy, że gdzieś tam na pewno jest kobieta, którą jazda za jej kierownicą także bardzo cieszy. Nie mniej niż Tammy za kierownicą Nissana GTR, w procedurze ognistego startu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News