Od 8 maja nowe bony dla Polaków. Kto i na co może wydać dodatkowe 300 zł?

Od 8 maja nowe bony dla Polaków. Kto i na co może wydać dodatkowe 300 zł?

bon turystyczny wczasy pod gruszą wakacje dodatek pieniądze

Podaj dalej

Bony to chętnie wybierana forma dofinansowania pracowników przez pracodawców. Mogą mieć one formę upominkową i niekoniecznie są pomocą rzeczową, czy finansową. Uprawniają bowiem do tego, by je wymienić na towary lub usługi. Polacy korzystają już z bonów turystycznych. Dodatkowe tysiące zaś mogą liczyć na dodatkowe od 8 maja.

Bony na 300 zł dla ponad 2000 pracowników

Na bony o wartości 300 zł mogą liczyć pracownicy zatrudnieni w jednej z najbardziej wymagających branż w Polsce. Informację na ten temat zamieściła należąca do PGG kopalnia Ruch Marcel kopalni zespolonej ROW.

W ten sposób Dyrekcja kopalni wraz z organizacjami związków zawodowych działających w Ruchu Marcel świętuje wraz z pracownikami 140-lecie kopalni. Bony mają charakter okolicznościowy. Oferowane będą pracownikom w ilości 3 sztuk, każdy o wartości 100 zł zostaną wraz z dniem 8 maja br.

Takiego rodzaju dofinansowanie także dla nauczycieli

Jak wynika z zapowiedzi rządu, bony będą oferowane także nauczycielom. Będą je mogli spożytkować na zakup komputerów do pracy w szkole. Wybór sprzętu należał będzie do nauczyciela.

W  pierwszej kolejności wykorzystają je nauczyciele klas IV. Wnioski o ich przyznanie będą składały odpowiednie organy prowadzące za pośrednictwem specjalnej platformy. Tę udostępni przez resort cyfryzacji. Taka forma dofinansowania wyniesie 2500 złotych.

NIE PRZEGAP

Polacy na to czekali. Węgiel do końca czerwca bez żadnych limitów i taniej o 400 zł

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News