Nigdy więcej Porsche! Tylko Tesla pomoże tam, gdzie własna inteligencja nie sięga

Nigdy więcej Porsche! Tylko Tesla pomoże tam, gdzie własna inteligencja nie sięga

Podaj dalej

W popularnej serii o idiotach za kółkiem, w roli głównej wystąpiło prowadzone damską ręką  Porsche.  W związku z tym, że to będzie ciężki przypadek, oprócz głowy zaboli cię serce.

O takich kierowcach zwykło się mówić, że posiadają wiele umiejętności ale nie ma wśród nich prowadzenia samochodu. Na filmie uwieczniono kobietę, która dzięki profesjonalnemu podejściu do parkowania, na pewno zapewniła chleb lakiernikowi, ubezpieczycielowi i firmie kurierskiej.

Faceci w Porsche jeżeli już, robią to dużo szybciej

Parking jaki służy za tło akcji, wygląda jak każdy w szanującej się galerii handlowej. Pani, która powoli wychyla się swoim Porsche Cayenne zza słupka, opuszczając miejsce parkingowe w zasadzie prawie zalicza wyjazd do udanych.  Coś poszło nie tak okazuje się, że prawie ma duże znaczenie.

źródło: 9gag.com

W połowie drogi wyjazdowej, drzwi w samochodzie otwierają się i pani postanawia wysiąść z toczącego się powoli do tyłu auta. Dalej jest już tylko gorzej, a na końcu mamy dramat. Potwierdza to reakcja faceta, który cierpliwie czeka w swoim samochodzie, na zakończenie tego koszmaru.

Nie wiadomo czy gabaryty samochodu czy to ten ręczny hamulec, ale  wszystko chyba przerosło możliwości kierowniczki tego pojazdu.

Czasami sztuczna inteligencja ratuje sytuację, gdy własna zawodzi. Kolejnym samochodem w garażu tej pani powinna być Tesla.

;

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News