Niedzielny kierowca, to mało powiedziane! 84-letni senior jechał pod prąd, na Wielkanocne śniadanie

Niedzielny kierowca, to mało powiedziane! 84-letni senior jechał pod prąd, na Wielkanocne śniadanie

Podaj dalej

Święta i weekendy to często okazja dla niedzielnych kierowców, by wyciągnąć samochód z garażu. Jak wygląda taki wyjazd, zaprezentował kierowca Opla, co o mały włos nie skończyło się tragedią.

W Niedzielę Wielkanocną, policjanci otrzymali zgłoszenie od kierowców jadących trasą S3 w kierunku Zielonej Góry. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zgłoszony kierowca Opla jechał nim pod prąd.

Kierowca Opla, spieszył się na Wielkanocne śniadanie

Do zdarzenia doszło w Niedzielę Wielkanocną, około godziny 9 rano na trasie S3 pod Zieloną Górą. Funkcjonariusze policji z Nowej Soli otrzymali od kierowców informację, o samochodzie osobowym marki Opel, który porusza się pod prąd, w kierunku Zielonej Góry.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Patrol policji zareagował błyskawicznie, bo taka sytuacja w każdej chwili mogła skończyć się tragicznie. Funkcjonariusze szybko namierzyli i zatrzymali samochód na wysokości Zielonej Góry. Okazało się, że za kierownicą samochodu, siedział 84-letni senior.

Mieszkaniec powiatu zielonogórskiego stracił prawo jazdy. W związku z tym, że kierowca doprowadził do niebezpiecznej sytuacji  na drodze, policjanci skierowali wniosek  do sądu. Opel został odholowany, a seniora odebrała rodzina. Dzięki interwencji kierowców, mógł zasiąść z nią przy Wielkanocnym stole.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News