Niecierpliwy kozak chciał wyprzedzić diesla. Chyba niczego w życiu tak nie żałował

Niecierpliwy kozak chciał wyprzedzić diesla. Chyba niczego w życiu tak nie żałował

Podaj dalej

Kierowcy samochodów osobowych, zawsze traktują ciężarówki jak zawalidrogi. Każda okazja jest dobra by wyprzedzić wlekącego się diesla. Ten facet był szczególnie niecierpliwy w tej kwestii.

Kierowca bardzo pewny swoich umiejętności za kółkiem, nie mógł zdzierżyć wlekącego się przed nim diesla. Pogoda i warunki na drodze sprzyjały czerpaniu radości z jazdy samochodem, więc wąchanie dymu z rury ciężarówki zaczynało go irytować.

Kozak wpadł na genialny pomysł jak wyprzedzić diesla

Emocje zaczynają sięgać zenitu kiedy okazuje się, że sąsiedni pas jest ciągle zajęty przez nadjeżdżające samochody. Kiedy już zaczynasz na filmie przysypiać, kierowca osobówki podejmuje brzemienną w skutki decyzję.

W ruch idzie prawy pas awaryjny, który jak się okazuje finalnie staje się miejscem spotkania dwóch samochodów, które finalnie oczekiwały na pomoc drogową. Kozak w osobówce nie spodziewał się, że spotka na nim stojący samochód.

W momencie w którym zauważył auto z włączonymi światłami awaryjnymi, na reakcję już było za późno. Film potraktujcie jako instruktażowy, jeden z cyklu- jak tego nie robić na drodze.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News