Nawalony jak szpadel, lawirował po pasach autostrady. Po srogim dzwonie, Ford nadal daje radę

Nawalony jak szpadel, lawirował po pasach autostrady. Po srogim dzwonie, Ford nadal daje radę

Podaj dalej

Zadziwiające z jaką determinacją kierowców mamy do czynienia na drogach. Często chęć jak najszybszego dotarcia do celu, sprawia że nie ważne są środki i konsekwencje. Ford pokazał na co stać producenta samochodu, w kwestii ochrony dzbanów, jakim zdarza się siadać za kierownicą.

Floryda jest wymarzonym miejscem do podróżowania. Słoneczna pogoda, letnie temperatury to jest coś, czego o tej porze roku możemy w Polsce pozazdrość. Są jednak tacy, którzy z upałem sobie nie radzą i w związku z tym sięgają po napoje chłodzące. Ten kierowca sądząc po nagraniu, zaliczył niejedną lemoniadę z „prądem”.

pijany kierowca Forda
Liveleak

Kierowca Forda traci koło, ale nie traci wiary

Film w sieci zamieścił kierowca, który podróżował ze swoją wybranką trasą w kierunku West Shore Boulevard (Tampa, USA).  Ruch na 4 pasmówce nie był duży i wprawne oko mężczyzny wyłowiło białego Forda, który zmieniał pasy niczym pijana Tesla.

W przeciągu kilku sekund potrafił odwiedzić wszystkie pasy, kompletnie nie zawracając sobie głowy innymi pojazdami. Po niecałych dwóch minutach nagranego filmu, nastąpił moment, w którym kierowca traci łączność z rzeczywistością, a my oddychamy z ulgą. Tym razem jedyną ofiarą swojej głupoty, jest kierowca samochodu.

Ford -pijany kierowca

Żadne bariery nie grają roli w dążeniu do celu- tak powiadają

Tak zwykle kończą się wycieczki, kiedy nie stać cię na Teslę albo taksówkę. Niestety w tym przypadku, to bynajmniej nie był koniec podróży.

Producentowi gratulujemy trwałości podwozia i jednocześnie współczujemy klientów, którym zakazy, mandaty czy kary, nie przemawiają do rozumu.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News