Nałożyli mu blokadę, za głupie parkowanie BMW. Nie wiedzieli, że dziadek jest w tym temacie profesjonalistą

Nałożyli mu blokadę, za głupie parkowanie BMW. Nie wiedzieli, że dziadek jest w tym temacie profesjonalistą

dziadek w BMW

Podaj dalej

Kierowcy na porządku dziennym parkują w niedozwolonych miejscach, trawnikach czy nawet przejściach dla pieszych. Właściciel BMW X3 podpał stróżom porządku, którzy za głupie parkowanie uhonorowali go efektowną żółtą blokadą tylnego koła. Takiego efektu raczej się nie spodziewali.

Nagranie świadka tego zdarzenia, budzi wśród internautów nie lada zdziwienie. Fakt, że staruszek rozpracował to, czego im się nigdy nie udało dokonać, spowodował, że niektórzy okrzyknęli dziadka bohaterem.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Dziadek w BMW pokazał im jak to się robi, a dowody zabrał ze sobą

Akcja rozegrała się w Portugalii. Na zaparkowane w niedozwolonym miejscu BMW X3, firma z Lizbony nałożyła blokadę. Stróże pilnujący porządku, odpowiedzialni za miejsca parkingowe, na co dzień zajmują się nakładaniem uziemianiem kierowców. Ci potrafią zostawiać samochody na promenadzie lub przejściach dla pieszych.

Blokada w żywym żółtym kolorze jest standardową procedurą, która jest gwarantem tego, że sprawca nie odjedzie, zanim nie zapłaci mandatu, a ponadto z daleka zauważy, że koło jest zablokowane. W tym przypadku jednak, strażnicy porządku musieli się nieźle zdziwić.

Senior nie dość, że poradził sobie z problemem mistrzowsko, to zabrał dowód ze sobą.

 

What’s wrong with my tire from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News