Najtańszy e-tron od Audi kosztuje 57 tys. złotych. Szef Volkswagena już go ma [WIDEO]

Najtańszy e-tron od Audi kosztuje 57 tys. złotych. Szef Volkswagena już go ma [WIDEO]

najtanszy etron szef volkswagena juz go ma

Podaj dalej

Szef Volkswagena, Herbert Diess ostatnio z entuzjazmem eksperymentuje. Tydzień temu widziano go, jak prowadził elektryczny traktor a teraz przesłał pracownikom niecodzienne nagranie. W takim wydaniu i z takim modelem jeszcze szefa nie widzieli.

Szef Volkswagena zabrał  e-trona na wakacje

Jak donosi niemiecki Auto Motor und Sport, Szef Volkswagena nie przestaje zadziwiać swoją otwartością na najnowsze technologie. Nie dość, że prowadzi swoje konto na Twitterze niczym Elon Musk, to w wyjątkowy sposób promuje koncern.

Niedawno można go było zobaczyć za kierownicą elektrycznego traktora, co wzbudziło spekulacje na temat nowego produktu w ofercie Volkswagena. Finalnie okazało się, że koncern wraz z partnerami opracował tę wyjątkową maszynę, w ramach projektu „Gen.Farm”.

Teraz emanujący pozytywną energią Herbert Diess, dosiadł wyjątkowej edycji e-trona zaprojektowanej przez Franza Hofmanna, inżyniera z Ingolstadt. Ta wyjątkowa edycja elektrycznej deski surfingowej, to najnowszy prototyp koncernu i jednocześnie najtańszy e-tron w ofercie Audi.

Nagranie Herberta Diessa na elektrycznej desce surfingowej aerofoil zrobiło ogromne wrażenie na pracownikach Volkswagena. Tętniący życiem szef grupy VW w Wolfsburgu, kreśląc w powietrzu kręgi między Autostadt a elektrownią fabryki VW, pożegnał się ze swoimi pracownikami.

W fabryce ruszył właśnie sezon wakacyjny, w związku z tym  zarząd postawił przesłać pracownikom wideo wiadomość. Coś takiego zrobi wrażenie nie tylko na pracownikach.

VW-Chef-Herbert-Diess-Audi-e-tron-foil-169Gallery-489b2d8f-1819246

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News