Nagrał i pokazał z bliska Teslę Cybertruck. To najbardziej błyszczący i najgorszy produkt Elona [WIDEO]

Nagrał i pokazał z bliska Teslę Cybertruck. To najbardziej błyszczący i najgorszy produkt Elona [WIDEO]

cyber roadshow tesla cybertruck

Podaj dalej

Tesla Cybertruck jest jednym z samochodów, z fabryki Elona Muska, który doczekał się mnóstwa zamówień, zanim fizycznie zaistniał. Fani marki od dawna z niecierpliwością wyczekiwali pojawienia się pierwszego prototypu producenta. Podczas Cyber Rodeo zorganizowanego w Gigafactory Texas nieliczni mogli zobaczyć ją z bliska, co nagrali i udostępnili szerszej widowni na YouTube. Refleksje po obejrzeniu nagrania są jednoznaczne.

Tesla Cybertruck nawet jak na prototyp jest fatalnie wykonana

Nietuzinkowe podejście Elona do projektowania pickupów zaintrygowało wielu, więc kiedy Tesla Cybertruck pojawiła się na Cyber Rodeo szczęściarze, którzy zdobyli wejściówki, skorzystali z okazji i nagrali wideo ukazujące prototyp z bliska.

Trzeba przyznać, że nie ma drugiego takie pickupa i niewątpliwie jest z tego względu wyjątkowy, ale wydaje się, że Tesla wciąż ma ogromny problem z jakością wykonania. Egzemplarz Tesli Cybertruck zaprezentowany publicznie ujawnił ogrom wad, jakie posiada. Każdy element pickupa wygląda źle i nawet mając na względzie, że to jedynie prototyp to Tesla wyjątkowo się nie postarała. Wideo z kanału YouTube Cyber Owners to jedna wielka antyreklama.

tesla cybertruck na cyber rodeo
YouTube Cyber Owners

Cały świat zobaczył, że nic tu do siebie nie pasuje

Spotkanie z Teslą Cybertuck na żywo pokazuje ogromne wady tego projektu. Tu wszystko wygląda źle. Drzwi mają zupełnie inny kolor niż reszta nadwozia, cały tył wygląda na obskurnie, bo jest wgnieciony i porysowany. Panele tworzące dach nie są równe i nie pasują do siebie. Wszystko jest pochylone, wygięte pod dziwnymi kątami a pomiędzy elementami zieją szczeliny.

Dach nie pokrywa się z listwą ochronną okna, a ta z kolei nie pokrywa się z oknem. Słupek, biegnący między przednią i tylną szybą, nie styka się w pełni z resztą nadwozia. Słupek A jest wyraźnie starty, a szczelina między błotnikiem a drzwiami jest bardzo nierówna. Ponadto na nagraniu widać, że przód ciężarówki jest o wiele ciemniejszy i inny kolor niż drzwi. Czy to może być celowe zastosowanie?

Tesla Cybertruck
YouTube Cyber Owners

Na nagraniu widać również odsłonięte plastikowe spinki, blachę wygiętą pod dziwnymi kątami, a niektóre obszary wyglądają na sklejone taśmą. Wiadomo, że w przypadku prototypu należy się spodziewać pewnych zastępczych rozwiązań, ale wydaje się, że Tesla Cybertruck, to wersja zastępcza całego końcowego produktu.

To ma być wersja „gotowa do produkcji”, ale wygląda na taką, która jedynie wizualizuje, jak może wyglądać produkcyjny pickup. Przynajmniej taką mamy nadzieję. Firma, która słynie z braków w panelach drzwi, nie powinna błyszczeć publicznie produktem tak kiepskiej jakości.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News