Na trzeźwo tego nie ogarniesz. Jason Statham byłby pod wrażeniem

Na trzeźwo tego nie ogarniesz. Jason Statham byłby pod wrażeniem

Podaj dalej

Do bardzo poważnie wyglądającego wypadku doszło w miejscowości Wichowo (gmina Lipno). W sobotę przed godziną ósmą, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku samochodowym.

Szok i niedowierzanie

Na miejsce dotarły 3 zastępy straży pożarnej oraz policja. Służby, które dotarły na miejsce zastały zdumiewający widok. Samochód dostawczy „wisiał” na płocie, do góry kołami.

Wypadek pijanego kierowcy busa
fot. OSP Wichowo

Z ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu dostawczego jadący w kierunku drogi krajowej numer 67 w Łochocinie, nagle zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie posesji. Potem staranował drugie ogrodzenie, a następnie uderzył w dwa zaparkowane samochody. Na zakończenie przyjął efektowną pozycję na płocie.

Mieszkańcy Wichowa w szoku

Wypadek pijanego kierowcy busa
fot. OSP Wichowo

Gdy to się stało usłyszałam ogromny huk, jakby talerze się tłukły – powiedziała jedna z poszkodowanych mieszkanek Wichowa.

O wielkim szczęściu może mówić jedna z mieszkanek Wichowa, która chwilę przed wypadkiem, szła chodnikiem do sklepu.

Policjanci zbadali trzeźwość kierowcy dostawczaka i tu pojawił się wynik dodatni. W związku z udanym lotem, Fiat Ducato trafił na lawetę. Prawo jazdy nieodpowiedzialnego 70 latka, zostało skonfiskowane. Finał sprawy nastąpi w sądzie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News