Miss muscle i wymiana kołpaków w dieslu. Nie chciałbyś zobaczyć jak dziunia otwiera słoik z ogórkami

Miss muscle i wymiana kołpaków w dieslu. Nie chciałbyś zobaczyć jak dziunia otwiera słoik z ogórkami

Podaj dalej

Kobiety potrafią zaskakiwać swoją przedsiębiorczością. Jeśli chodzi o obsługę samochodu, to nie wiedzieliśmy jeszcze wielu rzeczy. Na przykład, że wymiana kołpaków w takim dieslu, wymaga ogromnego wysiłku intelektu i użycia siły fizycznej.

Po obejrzeniu tego filmu człowiek czuje się zmęczony. Te wszystkie jęki i napięcie udziela się oglądającym. W komentarzach dominuje niedowierzanie.

Wymiana kołpaków w dieslu nie dla idiotów

Nie ma nic lepszego niż nagranie koleżanki w akcji, z której bekę ma cały internet. Nie wiemy jak skończyła się relacja obu pań po publikacji tego filmu, ale mamy nadzieję, że zrobiły to celowo. Komentujący też mają nadzieję, że to celowy żart a nie popis totalnej głupoty.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Prezentowane na początku nagrania kołpaki, niczym nie przypominają tych, które wykonał producent samochodu. Rozumiemy, że to względy estetyczne rzuciły właścicielkę na kolana i zapragnęła mieć tanią namiastkę tego, co miała na wyposażeniu samochodu. Niemniej jednak stare i dobre nie zasłużyły na takowe traktowanie.

Wymiana tego elementu to istny akt przemocy na Fordzie, który trwa całe 53 sekundy. Tyle samo zajmuje  bohaterce wędrówka po rozum do głowy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News