Milioner zaprosił na przejażdżkę gwiazdę Instagrama. McLaren P1 totalnie go zszokował [WIDEO]

Milioner zaprosił na przejażdżkę gwiazdę Instagrama. McLaren P1 totalnie go zszokował [WIDEO]

McLaren P1 przejazdzka manny khoshbin

Podaj dalej

Znany amerykański milioner chętnie dzieli się swoją pasją z innymi, a na dowód tego jego McLaren P1 zyskał nowego pasażera. Prezes i dyrektor generalny The Khoshbin Company, może pochwalić się garażem wypełnionym wyjątkowymi samochodami. Trudno się dziwić, że chętnych na przejażdżki nie brakuje.

McLaren P1 carbon gloss to jego ulubiony sportowy samochód

Ulubionym sportowym samochodem daily milionera jest McLaren P1 w wykończeniu carbon gloss. Zbudowano tylko 8 egzemplarzy modelu z takim nadwoziem. Jak twierdzi Manny, w nocy samochód jest niemalże niewidoczny. Jak podkreśla, fotele są idealnie wyprofilowane i wzmocnione. Zaprojektowano je z myślą o kierowcy i spotęgowania wrażenia przebywania w myśliwcu.

Sportowy samochód napędza silnik V-8 z podwójnym turbodoładowaniem o pojemności 3,8 litra ze wspomaganiem elektrycznym. Łącznie oferuje moc 903 KM i moment obrotowy 664 Nm. Tryb race mode jest na tyle niebezpieczny, że Manny twierdzi, że jest idealny na spotkanie ze śmiercią.

Właściciel miał już kilka ofert sprzedaży, ale ostatecznie na żadną się nie zdecydował.

McLaren P1 przejazdzka manny khoshbin
YouTube

Gwiazda Instagrama już po kilku minutach jazdy spanikowała

Daniel Mac to młody mężczyzna, który znalazł swój przepis na sukces robiąc to co kocha. Treści 23-latka w zdecydowanej większości dotyczą tego samego: pytania kierowców najdroższych samochodów świata o to, czym się zajmują.

Filmiki nagrywa głównie w Dallas i Highland Park w Teksasie – jednym z najbogatszych miast w Stanach Zjednoczonych, gdzie średnia cena domu wynosi ponad 1,2 mln dolarów. To tu Daniel Mac przeprowadził się kilka miesięcy przed założeniem konta na TikToku i Instagramie z rodzinnego Tucson w stanie Arizona.

W związku z tym, że potentat branży nieruchomości kocha samochody, a w jego garażu znajdziesz najbardziej egzotyczne modele, przyjął wyzwanie  Daniela. W końcu samochody jakie posiada, są marzeniem wielu. Są to między innymi Porsche Targa 4S Heritage Edition, pięć Rolls Royce’ów, Pagani, Ford GT, kilka Bugatti i McLarenów.

Manny Khoshbin zdecydował się zaprosić Daniela na fotel pasażera ulubionego McLarena P1. Jak zobaczysz emocji nie brakowało, a pasażer przyznał, że nieźle się spocił. Jednym słowem- obłęd.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News