Milioner kupił Teslę Model S Plaid i cieszy się jak dziecko. Stwierdził, że bije każde jego Bugatti [WIDEO]

Milioner kupił Teslę Model S Plaid i cieszy się jak dziecko. Stwierdził, że bije każde jego Bugatti [WIDEO]

wlasciciel bugatti kupil sobie tesle model s plaid

Podaj dalej

Manny Khoshbin jest znany wszystkim miłośnikom samochodów. Wyceniony na 80 milionów dolarów potentat nieruchomości ma swojej kolekcji wyjątkowe Bugatti i Teslę Model S Plaid. Jego kolekcja unikalnych samochodów jest godna pozazdroszczenia i unikalna w USA.

Właściciel jedynego Bugatti Chiron Hermes jest dziś  właścicielem nowej Tesli

Podczas gdy gwiazdy z okładek magazynów kupują samochody tylko dlatego, że dobrze wyglądają lub częściej trafiają na nagłówki gazet, Manny kupuje je z miłości. To widać, kiedy spojrzysz na jego kolekcję wyjątkowych egzemplarzy Bugatti, Pagani i McLaren’ów i z jaką radością je prowadzi.

Manny, człowiek, który kiedyś powiedział, że nie kupuje Lamborghini, ponieważ nie są „wystarczająco ekskluzywne”, jest teraz właścicielem nowej Tesli Model S Plaid.  To nie pierwszy jego samochód ze stajni Elona Muska. Poprzedni  Model X sprzedał po tym, jak ktoś wbił w jego tył i nie chciał zajmować się naprawą auta.

Dziś Manny Khoshbin ma nie jeden, ale dwa egzemplarze Tesli Model S Plaid. Prezentuje je w swoim najnowszym filmie na kanale YouTube, który zobaczysz poniżej.

wlasciciel bugatti kupil sobie tesle model s plaid 2

Milioner za kierownicą seryjnego samochodu do bezcenny widok

Milioner początkowo zapisał się na wersję Plaid +, ale dyrektor generalny Tesli Elon Musk ostatecznie anulował jego zamówienie. Jak wyjaśnił, Model S Plaid będzie dla niego dużo lepszą opcją.

Kiedy dziś patrzysz na Manny’ego za kierownicą produkcyjnego samochodu to trochę dziwny widok. Co prawda Tesla kosztuje ponad 531 tys. złotych, ale to kropla w morzu potrzeb człowieka, który ma jedyny egzemplarz na świecie Bugatti Chiron Hermes. Wystarczy wiedzieć, że na samą personalizację samochodu jest w stanie wydać ok.1 miliona dolarów.

Kompletnie się zdziwisz, jak bardzo jest podekscytowany i oszołomiony tym, co oferuje Tesla. Począwszy od większego ekranu i wielu dostępnych gier wideo, po szalone przyspieszenie w trybie Cheetah i sposób, w jaki można go uruchomić lub cofnąć.

tesla-model-s-plaid-bije -bugatti

Tesla Model S Plaid  według Manny’ego z jarzmem zamiast kierownicy powinna być opcją. Według niego Elon Musk powinien zaprojektować Model S Plaid tak, by wyglądał bardziej „wybitnie”, gdyż na to zasługuje.

Jak stwierdził Tesla „wydmuchuje wszystko inne z wody”, w tym całą flotę Bugatti i innych hipersamochodów.

„Myślenie, że pokonałaby każdy samochód, który mam w mojej flocie, jest niewiarygodne” – mówi Manny. „To jest niesamowite. Przebija jak nic, jak nóż masło”.

Takie słowa w ustach właściciela najdroższych i szalonych egzotyków to prawdziwy komplement. Cała jazda próbna, którą zobaczysz poniżej, to coś, czego się nie spodziewaliśmy. Manny Khoshbin cieszy się Teslą jak małe dziecko.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News