Milioner daje poprowadzić jedyne na świecie Bugatti Chiron Hermes. Obaj jadą nim w foliowych kapciach [WIDEO]

Milioner daje poprowadzić jedyne na świecie Bugatti Chiron Hermes. Obaj jadą nim w foliowych kapciach [WIDEO]

jazda bugatti do nowego garażu 3

Podaj dalej

Manny Khoshbin to znany amerykański milioner z branży nieruchomości, który posiada wyjątkowe Bugatti Chiron Hermes i wiele innych egzotycznych samochodów. W najnowszym filmie, który udostępnił na swoim kanale za kierownicą supersamochodu zasiada znany fanom motoryzacji Stradman.

Znany youtuber prowadzi obłędne Bugatti Chiron Hermes w foliowych kapciach

Manny Khoshbin ma jeden problem z liczną ilością swoich samochodów wśród których nie brakuje Bugatti, Porsche, McLarena czy Pagani Huayra. Za każdym razem gdy chce wyjechać z garażu samochodem, musi wcześniej wyprowadzić kilka innych.

Dlatego ostatnio zakupił nową posiadłość o większej powierzchni i miejscem do garażowania tych wyjątkowych samochodów. Jak usłyszysz na poniższym wideo, nowa siedziba jest w rękach architektów i speców od planowania przestrzeni, a właściciel ma nadzieję wprowadzić się do niej w marcu lub kwietniu.

Wygląda na to, że to jedyne na świecie Bugatti Chiron Hermes za kilka miesięcy zawita w wyjątkowym garażu. Tymczasem do nowej posiadłości zabiera ze sobą Stradmana. To gwiazda YouTube znana z tworzenia filmów o supersamochodach. Jak zobaczysz na nagraniu, Manny Khoshin daje mu poprowadzić ten obłędny samochód, ale zanim to zrobi obaj wsiadają do auta w zabawnych foliowych kapciach.

jazda bugatti do nowego garażu

Dwie wyjątkowe osobowości w jednym wyjątkowym samochodzie

Jeżeli nie wiesz kim jest Stradman, spieszymy wyjaśnić. James Neese, bo tak naprawdę się nazywa posiada wiele luksusowych samochodów, w tym Lamborghini. W przeciwieństwie do Mannego Khoshbina nie ma firmy, nie jest też uznanym lekarzem.

Pseudonim Stradman, nawiązuje do modelu Ferrari F430 Stradale i używa go tworząc filmy na YouTube o samochodach. Ciężko to nazwać klasyczną pracą ale dzięki temu co robi zarabia na swoje wyjątkowe samochody. Nie zawsze jednak był znanym YouTuberem, bo żył w dużo gorszych warunkach. To co dziś widzisz, to jego sukces jaki odniósł z pomocą miłości do samochodów.

Zobaczyć dwie wyjątkowe osobowości w jednym samochodzie, który jest jedynym takim egzemplarzem Bugatti na świecie, to prawdziwa uczta dla fanów obu panów i motoryzacji. Nie raz tu się uśmiechniesz, zwłaszcza gdy trafisz na komentarz Mannego odnoście stylu jazdy Jamesa, który najpierw zarzuca mu, że prowadzi Chirona jak babcia, by później krzyczeć „cholera jasna”. W komentarzach do filmu też nie brakuje humoru. Jeden z nich mówi, że największym osiągnięciem Stradmana jest to, że jego operatorem stał się potentat branży nieruchomości.

Obaj panowie świetnie się bawią i traktują Bugatti Chiron z właściwą czcią. James pomimo tego, że nie musiał, założył tak jak właściciel nasze ulubione foliowe kapcie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News