Mieli całkiem wypasioną kolekcję części. Niestety na bazę wjechała policja

Mieli całkiem wypasioną kolekcję części. Niestety na bazę wjechała policja

Podaj dalej

Łódzcy policjanci zajmujący się przestępstwami samochodowymi, od dawna mają na oku wątki kradzieży samochodów w Łodzi. Tym razem ścieżka zaprowadziła ich na ulicę Pomorską, gdzie powinien znajdować się skradziony Peugeot partner.

Policja namierzyła dziuplę
fot. Policja

Fani francuskiej motoryzacji

Na posesji znajdowały się budynki gospodarcze pozamykane na kłódki. W środku budynków, policja znalazła samochód ze zdemontowanymi tablicami rejestracyjnymi. Obok niego, w garażu, stały dwa inne samochody Peugeot i Citroen Berlingo. One również pochodziły z przestępstwa. Funkcjonariusze znaleźli również element z Citroena C4, który figurował w policyjnej bazie jako skradziony.

Podczas przeszukania pomieszczeń, zabezpieczono 19 tablic rejestracyjnych i około 200 części samochodowych. Były to między innymi komputery samochodowe, siedzenia, silniki, skrzynie biegów i poduszki powietrzne.

Wartość skradzionego mienia oszacowano na około 300 tys. złotych. Wszystkie znalezione części zostały zabezpieczone, a następnie poddane szczegółowym badaniom. Śledczy ustalają, kto jest odpowiedzialny za ten proceder.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News