Tego jeszcze nie grali! Matka Polka i ugotowany Janusz za kierownicą

Tego jeszcze nie grali! Matka Polka i ugotowany Janusz za kierownicą

Policja alkomat

Podaj dalej

W nocy z czwartku na piątek, policjanci zatrzymali do kontroli samochód. Za kierownicą Mercedesa jak się okazało siedział pijany 19-letni kierowca, o dużym poczuciu humoru i takiej samej zawartości alkoholu w organizmie.

Nocny kurs prawa jazdy

W trakcie kontroli wyszło na jaw, iż nie posiada on prawa jazdy. Jak się okazało, było na to wytłumaczenie. Mężczyzna stwierdził, że jest w  trakcie kursu na prawo jazdy.

prowadził samochód
Fot. Policja

19-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego, zaliczył podwójną wtopę, bo samochód nie posiadał aktualnych badań technicznych.

W związku z tym, że ciężko było jazdę z dwoma promilami i w trakcie kursu na prawo jazdy, podciągnąć jeszcze pod badanie techniczne, policjanci musieli dokonać ogólnej punktacji jego występu.

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY!

Dobry kierowca nigdy jeździ na bani

Policjanci z Frampola po przebadaniu alkomatem, sprawdzili, że mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile. Dwa lata więzienia, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów to kara jaka grozi 19-latkowi za nocną przejażdżkę mercedesem. W związku z tym, ma marne szanse na ukończenie kursu prawa jazdy.

Kierowca był pijany
fot. Policja

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News