Ma wyjątkowego Rolls-Royce'a Boat Tail. Samochód wart 28 milionów dolarów, kosztował grosze [WIDEO]

Ma wyjątkowego Rolls-Royce'a Boat Tail. Samochód wart 28 milionów dolarów, kosztował grosze [WIDEO]

ekskluzywny samochó Rolls-Royce-Boat-Tail-

Podaj dalej

Jak wiadomo, każdy Rolls -Royce Boat Tail to dzieło wykonane ręcznie, dlatego  ten samochód zyskał miano najdroższego na świecie. Cena tego modelu dochodzi do 28 milionów dolarów, ale są tacy, którzy wydali dużo niej.

Ten Rolls-Royce Boat Tail to edycja specjalna. Właściciel zbudował samochód sam

Ten Rolls-Royce Boat Tail to samochód wykonany ręcznie tak jak oryginał. W przeciwieństwie zaś do najdroższego samochodu, wartego 28 milionów dolarów, ten wykwintny grand tourer właściciel wykonał sam- z drewna.

Jak już prezentowaliśmy, właściciel kanału YouTube ND Woodworking Art na YouTube, potrafi wykonać oszałamiający drewniany samochód. Jeżeli do tej pory nie widziałeś zasilanego na baterie Lamborghini Sian, BMW 328 Hommage, Ferrari 250 GTO powinieneś nadrobić zaległości.

rolls-royce-boat-tail-edycja specjalna

Wietnamski artysta z pewnością nie może sobie pozwolić na oryginalną wersję 1:1,  ale to nie stoi na przeszkodzie, aby taki miał. Jeszcze bardziej wyjątkowy, bo wykonany ręcznie z drewna. Nie kosztuje on zawrotnych 28 milionów dolarów, ale trochę czasu i talentu, które niewątpliwie ma.

W dbałości o detale artysta poświęcił sporo czasu, by przeskalować wnętrze i wykonać jeden z najfajniejszych drewnianych samochodów, którymi oczywiście można jeździć.

Jego syn ma świetną kolekcję wyjątkowych samochodów, a on 600 000 subskrybentów

Musisz przyznać, że syn artysty w tak młodym wieku ma imponującą kolekcję ekskluzywnych samochodów. To prawda, że są przeskalowane i z drewna, ale są ekologiczne, bo jeżdżą zasilane bateriami więc nie ma mowy o normach emisji.

Spędził tysiące godzin na tworzeniu swojego portfolio i ma na koncie naprawdę kultowe dziecięce samochody tj.: Lamborghini Sian, BMW 328 Hommage , Ferrari 250 GTO oraz drewniany czołg inspirowany grą wideo World of Tanks.

Najnowsze dzieło, czyli genialna wersja Rolls Royce’a Boat Tail, to projekt, którego prezentację podzielił na dwie części. Stało się tak ze względu na to, że był znacznie wymagający niż poprzednie. Pierwszą z nich znajdziesz tutaj, a drugą w wideo na końcu.

Podobnie jak wszystkie inne samochody, ten również zbudował dla syna. Takiej kolekcji zazdroszczą mu nie tylko dzieciaki z przedszkola. To dzieła sztuki, które doceniają również dorośli, bo film obiegł już chyba całą sieć. Bez zbędnej przesady nazywają go geniuszem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News