Ma kolekcję najdroższych samochodów świata, a zakochał się w Porsche. Będziesz w szoku co jeszcze zamówił

Fani motoryzacji znają milionera z YouTube’a, który w swojej kolekcji posiada wiele egzotyków i Porsche. Jeśli jeszcze go nie poznałeś możesz się zdziwić, co skrywa w garażu. Nie znajdziesz tego nigdzie indziej na świecie. Wygląda na to, że to jeszcze nie koniec.

porsche gt3 manny khoshbin
Podaj dalej

Wszyscy oczekiwali kolejnego Bugatti, a tu taka niespodzianka

Manny Khoshbin, amerykański milioner z branży nieruchomości jest wielbicielem Bugatti, egzotycznych samochodów i ostatnio Porsche. Ma swoim garażu coraz mniej miejsca i za każdym razem gdy chce jednym autem wyjechać, najpierw musi wyprowadzić na ulicę kilka innych.

Dlatego ostatnio zakupił nową posiadłość dla swojej rodziny i z myślą o większej powierzchni do garażowania wyjątkowych samochodów. Jak usłyszysz na poniższym wideo, nowa siedziba jest w rękach architektów i speców od planowania przestrzeni. Właściciel zaś ma nadzieję, że będzie „prościej wyjeżdżać samochodami”.

W kolekcji milionera wartej ponad 33 miliony dolarów zobaczysz m.in: jedyne na świecie Bugatti Chiron Hermes ( jeździ nim w specjalnych kapciach), Pagani Huayra, McLaren Speedtail Hermes, Bugatti Veyron, McLaren P1, Ford GT. Miesiąc temu kolekcję uzupełniło żółte Porsche 911 GT3 RS i wygląda na to, że Manny przepadł.

manny khoshbin jezdzi w kapciach

Szybkie Porsche 911 GT3 RS to dopiero początek

Manny Khoshibin miał już kiedyś Porsche Carerra, ale rzadko nim jeździł i finalnie sprzedał, czego do dziś żałuje. Świeży nabytek GT3 RS, jak zobaczysz zachwyca właściciela nie tylko tym jak się prowadzi, ale również jakością wykonania i detalami.

Kolor wnętrza dopasowano do nadwozia i wszędzie znajdziesz żółte akcenty w postaci szwów, napisów czy pasów. Jak mówi Manny – wewnątrz jest idealna ilość żółtego koloru.

Samochód świetnie brzmi nawet w normalnym trybie jazdy, kiedy zaś przełączysz zaś na track mode, zaczyna się szybsza zmiana biegów. Właściciel uwielbia wtedy oglądać wielkie skrzydło w tylnym lusterku. Porsche w kolorze Yellow racing, to wg Mannego świetne auto na co dzień, co brzmi dla nas nieco zabawnie, bo dla wielu to samochód marzeń.

Zawsze dotrze nim szybko do pracy, wygląda i brzmi obłędnie, a na dodatek potrafi się zatrzymać w mgnieniu oka. To wszystko prawda i zobaczysz to na poniższym filmie, gdy mówi, że nie jest pewien czy jest ktoś, kto prowadzi ten samochód i się nie uśmiecha.

manny w porsche gt 3 rs

Co jeszcze trafi do tego wyjątkowego garażu?

Jak się okazuje Manny Khoshibin ujawnił, że planuje zakup dwóch modeli Porsche. Jeden z nich to GT4 RS- samochód, którego jeszcze nigdy w stajni producenta nie było.

Mało tego, ma w planach track day na torze, gdzie chce porównać oba samochody i nagrać wideo. Drugi model, o jakim wspomina to elektryczne Porsche Mission R, którego koncept niedawno oglądaliśmy. Czy finalnie zagości w stajni milionera? Dowiesz się wkrótce- wystarczy śledzić jego kanał na YouTube.

Przeczytaj również