Lidl ma teraz dla kierowców świetny samochód w promocyjnej cenie. Jest nowy i ma bogate wyposażenie

Lidl ma teraz dla kierowców świetny samochód w promocyjnej cenie. Jest nowy i ma bogate wyposażenie

elaris finn samochód w promocji lidla

Podaj dalej

Nie każdego z kierowców stać na nowy samochód elektryczny do miasta. Producenci mają coraz większą ofertę samochodów, które nie potrzebują drogiego paliwa, ale nie są one przez to tańsze. Dlatego niemiecki Lidl ma niezłą ofertę dla kierowców, którzy chcieliby posiadać samochód, który nie spala ani grama drogiego paliwa. Jest tylko jeden haczyk.

Niewielki samochód elektryczny kosztuje 1041,29 zł miesięcznie

Lidl wprowadza promocję dla kierowców, która obejmuje miesięczny abonament na samochód elektryczny. Jest jednak jeden drobny szczegół, o którym trzeba pamiętać. Promocja na razie jest dostępna tylko w Niemczech.

Drogie samochody zasilane akumulatorami nie znajdują zbyt wielu nabywców ani w Niemczech, ani w USA, ani w Polsce. Dlatego niemiecki Lidl oferuje produkt z Chin o niewielkich rozmiarach idealny do miasta za jedyne 222 euro (1041,29 zł) miesięcznie.

Elaris Finn jest tani, bo nie oferuje technologicznych fajerwerków Tesli czy Volkswagena. Ma jednak wszystko, czego potrzebujesz do jazdy w mieście. Zasięg jak pisze niemiecki AutoBild to imponujące 200 km.

Finn ma system nawigacji, klimatyzację, tempomat, system głośnomówiący, reflektory LED, kamerę cofania i Apple Carplay lub Android Auto. Ponadto oferuje pomoc w parkowaniu. Jedyny minus to fakt, że samochód ma tylko kabel do domowego gniazdka, dla typu 2 i CCS jest tylko jedno połączenie, kabla brakuje. Z kablem akumulator można całkowicie naładować w ciągu godziny przy użyciu standardowego systemu CCS w punkcie szybkiego ładowania. Na czym polega haczyk w zakupie?

samochód elektryczny z promocji lidla elaris finn
fot. www.leasing4me.de

Samochód dostępny jedynie z kodem rabatowym

Lidl sprzedaje ten chiński mikrosamochód elektryczny za pośrednictwem usługi subskrypcji samochodów „Like2Drive” . Jazda za kierownicą Elaris Finn przez rok powinna kosztować 222 euro miesięcznie. Rezerwacja bezpośrednio u dostawcy kosztuje więcej.

Cena promocyjna obowiązuje tylko tych kierowców, którzy posiadają aplikację Lidl Plus i kupon z kodem rabatowym. Dostęp do niego można uzyskać poprzez menu aplikacji „Korzyści dla partnerów”. Na dolnym pasku znajduje się oferta wraz z kodem, który trzeba wprowadzić przy zamawianiu samochodu. Cena wówczas spada o 47 euro, a kierowca oszczędza 564 euro i drogie paliwo na podróżowanie po mieście.

Według informacji niemieckiego dziennika Stern, samochód ma być dostępny za ok. 10-14 tygodni. W wielu niemieckich miastach odbiór jest bezpłatny. W przeciwnym wypadku dostawa kosztuje 249 euro (1167,93 zł).

cd.tekstu pod grafiką

samochód elektrycznyz lidla w abonamencie fin bok
fot. www.leasing4me.de

Świetny zasięg i imponujące wyposażenie na 12 miesięcy albo i dłużej

Chiński mikrosamochód napędzany jest silnikiem o mocy 48 KM i osiąga prędkość 115 kilometrów na godzinę. Według „ Auto Bild” rzeczywisty zasięg to około 200 kilometrów, a wyposażenie robi wrażenie.

W kwocie 222 euro uwzględniono podatek od pojazdu, ubezpieczenie i wszystkie czynności konserwacyjne konieczne do wykonania w pierwszym roku. Promocyjna subskrypcja trwa 12 miesięcy, wliczając w to 10 000 kilometrów.

cd.tekstu pod grafiką

elaris finn samochód w promocji lidla
Leasing4me.de

Za każdy dodatkowy kilometr kierowcy muszą zapłacić od 0,19 EUR (0,89 zł) do 0,39 EUR (1,83 zł), w zależności od wieku i całkowitej kwoty. Nie wolno przekraczać limitu ponad 4000 kilometrów.

Usługi nie można przedłużyć ani zatrzymać dla siebie samochodu. Jak pisze w Like2Drive:

„Na trzy miesiące przed końcem umowy skontaktujemy się z Tobą i zapytamy, czy chciałbyś otrzymać kolejny pojazd. Oczywiście już teraz, zanim się z Tobą skontaktujemy, możesz działać proaktywnie i zarezerwować u nas swój upragniony pojazd zastępczy. Dotychczasowa umowa nie może być przedłużona. Wymiana po zarezerwowanym terminie jest obowiązkowa.”

Oferta Lidla jest ważna do 10 lipca, ale ze względu na ograniczoną do 100 egzemplarzy samochodów objętych zniżką, kampania na pewno skończy się przed tym terminem. To świetna okazja na to, by jeździć tanio nowym, dobrze wyposażonym samochodem.

Dacia Spring w tej wersji jest bezkonkurencyjna. Kosztuje niecałe 45000 zł i zachwyca wnętrzem

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News