Lidl daje kierowcom zniżki na paliwa. Tankowanie z aplikacją daje rabat na tankowanie aż do 26 lutego

Lidl daje kierowcom zniżki na paliwa. Tankowanie z aplikacją daje rabat na tankowanie aż do 26 lutego

stacja-paliwa-tankowanie-paliwa

Podaj dalej

Ceny na stacjach paliw nie należą do najtańszych, a perspektywa embargo na paliwa pozwala myśleć, że taniej nie będzie. Dlatego nowy rabat od Lidla na tankowanie na stacjach jest dla wielu kierowców świetną propozycją. Wszystko, co trzeba posiadać to aplikacja na telefon.

Mniejsze wydatki na 70 litrów paliwa

W aplikacji Lidl Plus, którą można pobrać na iOS i na Androida, pojawiła się świetna oferta oszczędnościowa na tankowanie paliwa. To dlatego, że w aplikacji kierowcy mogą wykorzystać bon na tankowanie. Oferta jak każda inna ma swoje ograniczenia. W tym przypadku można z niej skorzystać do dnia 26 lutego i zatankować określoną ilość paliwa.

Bon na paliwo z aplikacji Lidl Plus obejmuje jedno tankowanie i maksymalną ilość 70 litrów. To oznacza, że nawet kierowcy z dużymi pojemnościami baku, mogą z rabatu skorzystać. Niestety rabat nie obejmuje wszystkich rodzajów paliwa. Kto, gdzie i jakie paliwo zatankuje zE zniżką?

promocja na tankowanie paliwa
www.freepik.com

Benzyna i diesel na tych stacja tańsze o 14 groszy na litrze

Lidla udostępnia zniżki kierowcom samochodów na diesel i benzynę. Rabat, jaki można dostać to 3 centy, z tego względu, że obowiązuje na niemieckich stacjach Shell. Ze względu na maksymalną ilość 70 litrów, można zaoszczędzić nawet posiadając duży bak. To nie wszystko.

Zniżki na tankowanie mogą wykorzystać także właściciele samochodów elektrycznych i zaoszczędzić na koszcie ładowania. Rabatu na aplikację Lidl Plus nie można łączyć z innym akcjami rabatowymi na paliwo.

Biorąc pod uwagę średnie ceny diesla 1,799 euro za litr, kierowcy oszczędzają ponad 17 zł na tankowaniu. W przypadku stacji Shell może to być nieco mniej, bo markowe stacje zwykle są droższe. Kod rabatowy z aplikacji Lidl Plus trzeba pokazać na stacji paliw przy kasie, tak by sprzedawca odliczył rabat.

Kupon można znaleźć w zakładce „Partnerzy”, a następnie w zakładce „Oszczędzaj przy tankowaniu”. Lista stacji Shell biorących udział w promocji dostępna jest tutaj

NIE PRZEGAP

Ten mało znany przycisk w samochodzie, zmniejsza zużycie paliwa o 10%. To prawdziwa ulga przy dzisiejszych kosztach tankowania

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News