Ładny Fiat Multipla? Projektantom od Prior Design chyba zaszkodził upał [WIDEO]

Ładny Fiat Multipla? Projektantom od Prior Design chyba zaszkodził upał [WIDEO]

fiat multipla prior design

Podaj dalej

Fiat Multipla, to kompaktowy minivan, który za sprawą stylistyki, od lat jest obiektem żartów. Wielu kierowców uważa, że to największa szkarada jaka pojawiła się na ulicach. Odświeżenie modelu w 2004 roku, przyniosło znaczne zmiany w stylizacji, co nie oznacza, że kierowcy zapomnieli o pierwotnej wersji modelu. Do dziś delikatnie określa się go jako kontrowersyjny i pomysłowy. Zobacz,  jak pomysłowy jest znany tuner Prior Design.

Multipla,  jako jedyny minivan w Europie, zmieścił na pokładzie 6 osób. Producent  oferował  klientom, dwa silniki diesla i dwa benzyny. Wersja 92-konna był oferowana z gazem CNG. Najmocniejsza benzyna ma moc szalonych 92 KM, podczas gdy diesel oferuje 115 KM.

Fiat Multipla doczekał się tuningu, w tej wersji może mieć nawet fanów!

Kiedy odkryliśmy tę prezentację, stało się jasne, że świat oszalał. Nikt z nas nie spodziewał się, że Fiat Multipla trafi na warsztat Prior Design. Projekt szokuje nie mniej, jak wcześniejszy pomysł na poprawę stylistyki Dacii, która znalazła liczne grono fanów.

Samochód w wersji Prior Design ma obniżone zawieszenie, poszerzone nadkola oraz spojler. Stylistyka straciła sporo z pierwotnego charakteru. Dzięki przedniej carbonowej dokładce zderzaka, wygląda jak rasowy sportowiec.

Tył samochodu, to już konkretne przegięcie. To nie upał moi drodzy, ten Fiat Multipla jest szokująco …ładny. Obecnie używany Fiat Multipla I, kosztuje w granicach 3 tysięcy złotych. W związku z tym,  może się okazać, że koszt bodykitu, przekroczy wartość samochodu.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News