Kręciła tyłkiem na jezdni, a diesel z koleżankami odjechał. Takiego finału gorącego występu się nie spodziewała

Kręciła tyłkiem na jezdni, a diesel z koleżankami odjechał. Takiego finału gorącego występu się nie spodziewała

Podaj dalej

Kobiety na imprezach potrafią być bardzo niegrzeczne, o czym przekonał się jeden z kierowców. Stojący przed nim diesel, wiózł sporą gromadkę rozbawionych pań, ale tylko jedną z nich ostro poniósł melanż.

Częstym wątkiem w nagraniach wideo z USA jest zjawisko „twerkingu”. Rodzaj tańca erotycznego wykonywany przez kobiety, polegający na energicznym potrząsaniu pośladkami. Pani uwieczniona w oku kamery samochodu, zdecydowała się na ryzykowny popis na środku zatłoczonej ulicy.

Zapaliło się zielone światło i diesel jej odjechał

Na zamieszczonym nagraniu widać ostro sponiewierane alkoholem laski, z których jedna zachowuje się prowokacyjnie w stosunku do jadących z tyłu białego diesla kierowców. Dziki taniec erotyczny przerywa jej nagle fakt, że samochód z koleżankami rusza bez niej.

Mistrzyni tańca erotycznego usiłuje wsiadać w biegu i kończy bliskim spotkaniem z asfaltem, co totalnie burzy jej wizerunek sex bomby. Dziki śmiech pasażerów samochodu zwiastuje, że tę część popisów uznali za najlepszą.

Drogie panie pamiętajcie, że twerking nigdy nie jest bezpieczny, zwłaszcza na ruchliwym skrzyżowaniu. Na koleżanki też nie zawsze można liczyć.

 

Twerking is never safe. from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News