Krecik miał auto na sprężyny i jeździł za darmo. Pan Adam z Radomia ma LPG w hybrydzie, bo to się najzwyczajniej w świecie opłaca [WIDEO]

Krecik miał auto na sprężyny i jeździł za darmo. Pan Adam z Radomia ma LPG w hybrydzie, bo to się najzwyczajniej w świecie opłaca [WIDEO]

HYBRYDA W LPG

Podaj dalej

Wielu kierowców szuka różnych sposobów na to by ograniczyć wydatki związane z eksploatacją pojazdu. Jednym z najlepszych jest montaż instalacji LPG. W kombinacji z napędem hybrydową, daje to spektakularne oszczędności.

Hybryda z LPG to czysty biznes

Na filmie widzimy przedsiębiorcę, który wie jak zrobić dobrą inwestycję żeby zmaksymalizować zyski w biznesie i ograniczyć wydatki. Każdy kilometr jest przeliczony na złotówki, więc wystarczy prosta matematyka. Przejechane 800 tysięcy kilometrów rocznie, daje spore oszczędności.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Jak mówi Pan Adam z Radomia, po przejechaniu miliona kilometrów i podsumowania danych m.in z kart paliwowych dały mu niesamowity wynik. Średnia to 5l na przejechane 100 kilometrów, to robi wrażenie. Koszt instalacji wyniósł 2400 złotych i zwrócił się po 3 miesiącach użytkowania samochodu. Przestrzeń bagażowa jest w pełni dostępna, gdyż Toyota posiada podwójną podłogę.

W związku z tym jest tanio, wygodnie a w czasie jazdy kompletnie nie czuć żadnego dyskomfortu. Samochód po montażu instalacji LPG zgubił  moc zaledwie 1 KM. Jazda autem jest identyczna, przy okresowych wymianach oleju robimy też przy okazji przegląd instalacji z wymianą filtra za grosze. To rozwiązanie zarabia/oszczędza non stop.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News