Kozak na motocyklu stanął w szranki z Porsche 911. To było szybkie i bolesne doświadczenie

Kozak na motocyklu stanął w szranki z Porsche 911. To było szybkie i bolesne doświadczenie

Porsche kontra motocykl

Podaj dalej

Porsche 911 to kultowy wóz, nic dziwnego, że już na sam widok tego samochodu facetom uderza do głowy testosteron. Chętnych do spuszczenia mu manta nie brakuje. W sieci nie brakuje filmów i śmiałków, którzy próbowali ale to nagranie, ma bardzo zaskakujący finał.

Kierowca motocykla stanął przed życiową szansą podniesienia swojego męskiego ego. Trafiło się Porsche i chętny kierowca by stanąć z nim w szranki. Wydaje się, że nic więcej do szczęścia nie brakuje, tymczasem coś tu poszło nie tak.

Porsche i motocykl ruszają z kopyta, wtedy do akcji wkracza instant karma

Na nagraniu zarejestrowanym przez kierowcę obserwującego przebieg wydarzeń ze swojego samochodu, widać jak obaj mężczyźni powoli jadać szykują się do startu.

Motocyklista daje znać kierowcy Porsche i obaj starują z pełną mocą. To co później się dzieje, to prawdziwie bolesne doświadczenie dla motocyklisty. W dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie dość, że wszystko poszło nie tak, to ofiarą braku doświadczenia padł motocykl.

Cała ta sytuacja przez chwilę wyglądała dramatycznie. W związku z tym kierowca motocykla miał szczęście, że wyszedł z tego wyścigu w jednym kawałku.

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News