Koleś dostał darmowe wąsy za ujeżdżanie jego tyłka. Jakimś cudem kierowca Lexusa zupełnie tego nie ogarnął

Koleś dostał darmowe wąsy za ujeżdżanie jego tyłka. Jakimś cudem kierowca Lexusa zupełnie tego nie ogarnął

kierowca Lexusa bez zderzaka

Podaj dalej

Internet jest pełen nagrań z udziałem idiotów za kółkiem, ale w gąszczu dramatów i absurdalnych zachowań zdarzają się elementy humorystyczne. Kierowca Lexusa na udostępnionym nagraniu, wydaje się być przykładem klienta, który ma prawdziwe poczucie komfortu w swoim samochodzie.

Tę zabawną akcję nagrał kierowca samochodu jadącego prawym pasem. Na pierwszy rzut oka widzisz jadącego po lewej stronie Lexusa i zastanawiasz się co w tym nadzwyczajnego. To zwykle moment, w którym powinien pojawić się napis – wait for it.

Kierowca Lexusa jak uciekająca panna młoda, którą goni pan młody z otwartymi ramionami

Nie wiemy o co chodzi ze spadającymi zderzakami z Lexusów, ale jedno jest pewne. Producent zadbał o komfort podróżowania do tego stopnia, że brak tego elementu zupełnie nie przeszkadza.

Konstrukcja jest całkiem dobrze przemyślana, bo samochód nie stracił tablic rejestracyjnych. W kulturze chińskiej cyfry 6 i 9 w  są uważane za bardzo szczęśliwe. Aby dostać taką tablicę, kierowca  prawdopodobnie zapłacił sporo pieniędzy.

W komentarzach nie brakuje fachowych ocen sytuacji. Według niektórych tak wygląda realizacja zamówienia na nowy zderzak do Lexusa, z opcją ekspresowej dostawy od Amazona.

W rzeczywistości kierowca  Lexusa nawet nie poczuł gdy ktoś z tyłu, zaparkował mu w zderzaku. Samochód niczym jaszczurka w stanie zagrożenia, porzucił „ogon” i odjechał.

Wait! Your bumper! from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News