Kochasz klasyczne samochody? Ta kompilacja, to dla Ciebie idealny prezent na święta [WIDEO]

Kochasz klasyczne samochody? Ta kompilacja, to dla Ciebie idealny prezent na święta [WIDEO]

klasyczne samochody acura nsx  klasycznych samochodów acura nsx

Podaj dalej

Klasyczne samochody wpędzają nas dziś w tęsknotę za utraconym światem motoryzacji lat 80 i 90-tych. Niektóre z ówczesnych modeli, posiadają już dziś kultowe linie nadwozia, do których oglądania chętnie wracamy. W związku z tym, zachęcamy Cię abyś obejrzał tę niesamowitą kompilację.

Klasyczne samochody w niesamowitej kompilacji to esencja motoryzacji

W świątecznym nastroju oferujemy Ci dziś nieco nostalgiczną podróż w świat modeli samochodów, oferujących wyskakujące reflektory. Zobaczysz na niej najbardziej charyzmatyczne modele samochodów z lat 80 i 90-tych, które do dziś kochają entuzjaści motoryzacji.

Kanał Retro Cars Forever na YouTube tworzył tę filmową kompilację wyskakujących reflektorów przez kilka lat. To idealna propozycja, którą możesz obejrzeć przy rodzinnym stole, zamiast tych samych pozycji filmowych w telewizji.

Ten film przedstawia najbardziej kultowe samochody najlepszej generacji w historii motoryzacji. Na ten widok ogarnie Cię czysta nostalgia. Znajdziesz tu Porsche 944 Turbo, Subaru XT, Ferrari Testarossa, Hondę Prelude i wiele innych.

Twórca tego dzieła Brad, wyjaśnia, że ​​jego kompilacja to efekt kilku lat zbierania filmów. Niektóre wyskakujące okienka samochodów wyłaniają się z kanionów Kalifornii, inne pochodzą z Radwood. Jest nawet słodka para z parkingu przez restauracją fast-food Popeyes.

Niezależnie od tego jak powstały nagrania, świetnie się ogląda i słucha muzyki wyskakujących reflektorów. Całość uzupełniają świetne efekty, więc nie tylko mechaniczną muzykę reflektorów tu usłyszysz. W związku z tym, nie pozostało Ci nic innego jak nacisnąć przycisk start poniżej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News