WRC Motorsport&Beyond

Kobieta w osobówce nie miała dużych szans. Wielki diesel z impetem staranował jej samochód

Kierowcy ciężarówek mają znacznie mniejsze szanse na szczęśliwy finał, gdy ich wielki diesel wpadnie w poślizg. Zima to okres w którym, trudne warunki drogowe sprzyjają wielu tragicznym w skutkach wypadkom.

Duże opady śniegu często paraliżują ruch na drogach. W skrajnych sytuacjach na autostradach dochodzi do karamboli, w których liczba ofiar potrafi przerażać. Ostatnie burze śnieżne w USA są tego najlepszym przykładem.

Kobieta widząc jak wielki diesel sunie w jej kierunku, decyduje się na desperacki krok

Na zarejestrowanym przez kamerę samochodową filmie, w wielkim korku w którym doszło już do wypadku, sytuacja robi się niebezpieczna. Na samochody sparaliżowane w korku na autostradzie, na skutek karambolu spowodowanego ciężkimi warunkami pogodowymi, wciąż najeżdżają kolejne.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Sytuacja robi się dramatyczna w momencie, w którym kamera rejestruje jak wielki ciężarowy diesel sunie po śniegu w kierunku samochodu osobowego, zakleszczonego w poprzedzającej go ciężarówce. Kobieta, która dostrzegła tę sytuację decyduje się na desperacką ucieczkę ze swojego samochodu. To nagranie trwa zaledwie kilka sekund, ale wyzwala ogromne emocje.