Kobieta w osobówce nie miała dużych szans. Wielki diesel z impetem staranował jej samochód

Kobieta w osobówce nie miała dużych szans. Wielki diesel z impetem staranował jej samochód

cieżarówka wjezdza w samochód

Podaj dalej

Kierowcy ciężarówek mają znacznie mniejsze szanse na szczęśliwy finał, gdy ich wielki diesel wpadnie w poślizg. Zima to okres w którym, trudne warunki drogowe sprzyjają wielu tragicznym w skutkach wypadkom.

Duże opady śniegu często paraliżują ruch na drogach. W skrajnych sytuacjach na autostradach dochodzi do karamboli, w których liczba ofiar potrafi przerażać. Ostatnie burze śnieżne w USA są tego najlepszym przykładem.

Kobieta widząc jak wielki diesel sunie w jej kierunku, decyduje się na desperacki krok

Na zarejestrowanym przez kamerę samochodową filmie, w wielkim korku w którym doszło już do wypadku, sytuacja robi się niebezpieczna. Na samochody sparaliżowane w korku na autostradzie, na skutek karambolu spowodowanego ciężkimi warunkami pogodowymi, wciąż najeżdżają kolejne.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Sytuacja robi się dramatyczna w momencie, w którym kamera rejestruje jak wielki ciężarowy diesel sunie po śniegu w kierunku samochodu osobowego, zakleszczonego w poprzedzającej go ciężarówce. Kobieta, która dostrzegła tę sytuację decyduje się na desperacką ucieczkę ze swojego samochodu. To nagranie trwa zaledwie kilka sekund, ale wyzwala ogromne emocje.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News