Kierowcy w korku dostali niezłą lekcję. To jedyne nagranie, w którym chcieli użyczyć swoich rąk niedźwiedziowi

Kierowcy w korku dostali niezłą lekcję. To jedyne nagranie, w którym chcieli użyczyć swoich rąk niedźwiedziowi

Podaj dalej

Mieszkańcy Winsted (Connecticut, USA) są przyzwyczajeni do widoku niedźwiedzi. Ta sytuacja na drodze była jednak wyjątkowa. Kierowcy na nagraniu zamieszczonym na YouTube dali dowód, że stać ich na cierpliwość i wyrozumiałość.

Wideo zarejestrowane przez jednego z kierowców, stojących w długim korku, to wyjątkowa rzecz i jedyny moment, w którym do człowieka dociera, że ma takie same problemy jak niedźwiedź.

Kierowcy w samochodach dostali niezłą lekcję

W sobotę 27 marca 2021 r. na jednej z jezdni w Winsted (USA), utworzył się spory korek. Jego powodem jednak nie był wypadek ani potrącenie przez samochód,  tylko całkiem spora niedźwiedzica.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Tym razem budzący zgrozę wśród ludzi zwierzak, wystąpił w znajomej ludziom roli matki, która samotnie walczy z czwórką dzieci.  Futrzasta mama sprawia wrażenie, iż  doskonale zdaje sobie sprawę, że powoduje korek. Kierowcy wykazali się nie lada cierpliwością, ale trudno się dziwić.

Wideo ma setki tysięcy odsłon i pojawiło się w wielu stacjach telewizyjnych. W komentarzach pojawia się wiele ciepłych słów zrozumienia. Zwłaszcza wśród mam, które właśnie odkryły, że pomimo tego, że nie są niedźwiedziami, to mają takie same problemy.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News