Kierowcy czekali na zmianę świateł, kiedy wyskoczył na przejście dla pieszych. Jego popis bije rekordy oglądalności

Kierowcy czekali na zmianę świateł, kiedy wyskoczył na przejście dla pieszych. Jego popis bije rekordy oglądalności

Podaj dalej

Oczekiwanie na zmianę świateł na skrzyżowaniu to czas, który wydaje się strasznie dłużyć. Kierowcy zwykle wzajemnie zaglądają sobie do okien, przeglądają telefony, panie czasem się malują a panowie sprawdzają drożność nosa. Są jednak szczęściarze, którzy mogli obejrzeć coś naprawdę wyjątkowego.

Zobacz na GeekBlog.pl: Warner Bros: W sieci pojawił się trailer drugiej części Suicide Squad

Wideo, które trafiło na portal reddit, wzbudza niemałe zainteresowanie. Wszystko za sprawą polskiego moonwalkera Kamila Szpejenkowskiego. To profesjonalny tancerz, który wykorzystuje swój talent, w osobliwy sposób.

Kierowcy nie podziewali się czegoś takiego na skrzyżowaniu

Kamil Szpejenkowski prowadzi swojego TikToka ( dancingsfinks), gdzie dzieli się nagraniami swoich popisów tanecznych. W związku z tym, że robi to w wyjątkowy sposób, jedno z nagrań od kilku dni bije rekordy oglądalności.

Tancerz demonstruje swój nieziemski, gładki moonwalk  szybując po przejściu dla pieszych, podczas gdy kierowcy oczekują na przejazd. Widok jest osobliwy i robi ogromne wrażenie. W komentarzach nie brakuje słów zachwytu,  a nawet pada propozycja wydłużenia czasu zmiany świateł.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

To nagranie krąży po wielu portalach, zbierając pozytywne komentarze. Kto wie, może gdyby kierowcy mieli możliwość oglądania takich obrazków na skrzyżowaniach, byliby mniej nerwowi?  W każdym razie to najlepiej spędzone 20 sekund skrzyżowaniu.

This flawless moonwalker from Poland [Kamil Szpejenkowski @dancingsfinks] from r/nextfuckinglevel

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News