Kierowco, to jest coś co warto obejrzeć. 18 sekund- tyle potrzebowali by otworzyć samochód i ukraść jej torebkę

Kierowco, to jest coś co warto obejrzeć. 18 sekund- tyle potrzebowali by otworzyć samochód i ukraść jej torebkę

samochód okradziony podczas tankowania

Podaj dalej

Dziś aby ukraść samochód wystarczy kilkanaście sekund. Ile czasu potrzeba by ukraść rzeczy z samochodu, gdy właściciel odwrócony do dystrybutora tankuje paliwo? Sprawdź sam i obejrzyj to nagranie. Być może pozwoli ci uniknąć, takiej sytuacji.

Mrugnięcie okiem, tyle czasu potrzeba aby przegapić na tym filmie moment, w którym ofiara złodziei traci torebkę z zawartością. To doświadczenie uczy nas, że warto mieć na uwadze to, dzieje się za naszymi plecami. Najlepiej zaś wykluczyć możliwość  utraty cennych rzeczy.

Złodziej otwiera samochód, kradnie torebkę a po chwili znika

Do tego zdarzenia doszło  na stacji Sun Gas Chevron (Kalifornia, USA). Na nagraniu wideo z monitoringu, zarejestrowano dwóch mężczyzn w srebrnej Toyocie camry z przyciemnionymi szybami. Podjechali do dystrybutora naprzeciw samochodu ofiary  i czekali, aż właścicielka białego samochodu odwróci się plecami.

Kiedy kobieta odwróciła wzrok, jeden z nich przykucnął pomiędzy dwoma pojazdami, otworzył drzwi od strony kierowcy i szybko wyciągnął torebkę. Następnie Toyota znika w ciągu kilku sekund.

Poniższa sytuacja świetnie się nadaje na scenariusz do odcinka programu „Złodzieje”, w którym jednak nikt nie chciałby zagrać roli ofiary.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News