Kierowca wiózł pasażera w otwartej przyczepce po autostradzie. Chodzą słuchy, że to mobilna kwarantanna teściowej [WIDEO]

Kierowca wiózł pasażera w otwartej przyczepce po autostradzie. Chodzą słuchy, że to mobilna kwarantanna teściowej [WIDEO]

Kierowca wiózł pasażera w przyczepce

Podaj dalej

Na autostradzie widzieliśmy już wiele rzeczy, ale przewóz pasażera na tym nagraniu to już skrajny idiotyzm. Kierowca Jeepa sporo ryzykował. Takie rzeczy zwykle kończą się tragicznie.

Astronomowie bliscy odkrycia planety podobnej do Ziemi!

Idioci w aucie nigdy nie przestaną zadziwiać. Kiedy już myślisz, że nic gorszego już człowiek nie wymyśli, to do sieci wpada takie nagranie jak to.

Kierowca samochodu zastosował mobilną kwarantannę ?

Opublikowane nagranie, uruchomiło lawinę komentarzy. Jedni przypuszczają, że kierowca w ten sposób przewoził chorego na COVID-19 członka rodziny. Inni, że chodzi o dystans społeczny w samochodzie. Nas najbardziej rozbawiła teza, iż jest to jedyny słuszny sposób na przewożenie teściowej.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Żadne tłumaczenie nie jest jednak dobre, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo podróżującego. Logicznie rzecz biorąc maseczka ma tu zbędne zastosowanie. Bardziej niebezpieczne niż  zarażenie się COVID-em,  jest jazda w odkrytej przyczepce na autostradzie.

When you’re tired of her shit…. from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News