Kierowca TIR-a ogarnął ten wypadek imponująco. To wyprzedzanie szaleńca w Audi, niemalże skończyło się upadkiem diesla [WIDEO]

Kierowca TIR-a ogarnął ten wypadek imponująco. To wyprzedzanie szaleńca w Audi, niemalże skończyło się upadkiem diesla [WIDEO]

Podaj dalej

Na autostradach często dochodzi do wypadków z udziałem ciężarówek i samochodów osobowych. Kierowca ciężarowego diesla, ma większą szansę wyjść z takiego spotkania bez szwanku. Gdy w grę wchodzą duże prędkości, finał potrafi być tragiczny. Na nagraniu zamieszczonym poniżej, zobaczycie jak odróżnić doświadczonego kierowcę od idioty.

Bitcoin zaliczył duży spadek! Co się dokładnie stało?

Złoty medal dla kierowcy diesla, za  tę jazdę ciężarówką

Ten kierowca ciężarowego diesla pokazał, swoje imponujące umiejętności.  Prawdopodobnie jechał bez ładunku, co sprawiło,  że spotkanie z rozpędzonym Audi wyglądało tak tragicznie.

Kierowca Audi wydaje się szybki i wściekły, ale jego mózg jest zdecydowanie powolny. Wygląda na to, że wyprzedzając chciał wstrzelić się w lukę, pomiędzy TIR-a i samochód  jadący lewym pasem. Niestety nie miał na to wystarczająco miejsca.

Być może Audi jechało bardzo szybko, a samochód z kamerą przejechał na lewy pas przed nim, bez sprawdzania lusterek. Gdyby tak było kierowca Audi musiał zmienić pas, aby uniknąć uderzenia, a w rezultacie uderzył w ciężarówkę.  To co się później wydarzyło, to prawdziwa jazda na krawędzi.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News