Kierowca Suzuki nie zdzierżył, i pokazał Hondziarzowi jak potrafi go objechać. Legenda mówi, że Ci dwaj nadal ganiają się po pasach

Kierowca Suzuki nie zdzierżył, i pokazał Hondziarzowi jak potrafi go objechać. Legenda mówi, że Ci dwaj nadal ganiają się po pasach

Podaj dalej

Dwóch  krewkich kierowców uchwyciła kamera jednego z samochodów, kiedy próbowali wzajemnie sobie udowadniać,  kto jest większym idiotą na drodze. Kierowca Suzuki strasznie się uruchomił, gdy drogę zajechała mu Honda. Nikt z nas nie lubi łosi, którzy wciskają się na zderzak i zmuszają nas do hamowania.

SG Road Vigilante opublikował wideo z incydentu, który miał miejsce w poniedziałek (1 marca). Na filmie widać Suzuki Jimny i Hondę, które wielokrotnie próbowały wyprzedzać się na autostradzie.

Kierowca Suzuki potraktował Hondziarza, jego własną bronią

Internauci potępili obu kierowców za to, że wykazali się egoizmem i intelektem na poziomie przedszkolaków. Wśród nich nie zabrakło również tych, którzy zażyczyli sobie pozbawienia ich możliwości siadania za kółkiem.

Jednak to, co zwróciło uwagę internautów, to dramatyczna muzyka, która została wkomponowana w wideo. Muzyka przypomina ścieżkę dźwiękową z epickiego filmu fantasy. Widzowie uznali go za pasujący jak ulał do akcji na drodze.

W to, że obaj kierowcy są dzbanami nie wątpimy. Nie ma nic gorszego, niż urażona męska duma w połączeniu z kierownicą w ręku. Legenda głosi, że kierowca Hondy nadal walczy o pozycję numer jeden na drodze.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News