Kierowca Porsche cudem uniknął zderzenia. Przy tej prędkości, mógł po sobie zostawić jedynie omleta na siedzeniu

Kierowca Porsche cudem uniknął zderzenia. Przy tej prędkości, mógł po sobie zostawić jedynie omleta na siedzeniu

kierowca porsche 3

Podaj dalej

Wyjście z opresji podczas gdy samochód porusza się autostradą z dużą prędkościa, wymaga refleksu i opanowania emocji. Kierowca Porsche udowodnił, że współpraca kierowcy z systemami zamontowanymi w tym samochodzie, działa bez zarzutu.

Mężczyzna, który zarejestrował całe zdarzenie kamerą umieszczoną w samochodzie, przeżył chwile grozy. Podróżując autostradą cudem uniknął poważnego wypadku. Emocje zapewnił mu kierowca, włączający się do ruchu.

Porsche unika zderzenia przy dużej prędkości

Czasami pozorny spokój jaki oferuje monotonna jazda autostradą, zostaje brutalnie zburzony. Kierowcę Porsche zaskoczył samochód, który nagle wpadł na jezdnię.  Nie wiadomo jakim cudem wjechał na nią pod kątem prostym, zaliczając zderzenie z barierą.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Okazało się, że z tej nieciekawej sytuacji można znaleźć wyjście. Kierowca niemieckiego samochodu, zachował się jak profesjonalista. Zero gwałtownego hamowania i opanowanie manewrowania kierownicą. To wszystko wygląda jak bardzo realistyczna szkoła jazdy. W rezultacie jest jedynym, który wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku.

Porsche avoids high speed crash from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News