Kierowca Mazdy zaczął jak gangster. Finał konfrontacji to beka roku

Kierowca Mazdy zaczął jak gangster. Finał konfrontacji to beka roku

Podaj dalej

Na drogach nie brakuje przypadków kiedy testosteron bierze górę. Kierowca Mazdy przez chwilę chciał poczuć się jak gangster. Ten film z dreszczowca, szybko przerodził się w najzabawniejszą konfrontację jaką widziałeś.

Właściciel Mazdy dobrze zaczął pierwszy dzień roku 2021. Właśnie zadebiutował w filmie, z którego ma ubaw już ponad 20 tysięcy internautów.

Kierowca Mazdy rozbawił internautów do łez

Do incydentu doszło na ulicach Singapuru a w roli głównej wystąpił kierowca Mazdy CX-5. Na pierwszym planie widzimy rozwścieczonego gościa, który energicznie wysiada ze swojego samochodu i kieruje kroki do auta stojącego za nim. Mowa ciała oraz wyraz twarzy zapowiadają, że będą kłopoty.

Kierowca
fot YouTube

Samochód nie chciał brać udziału w przegranej walce?

Sytuacja diametralnie zmienia się po 3 sekundach klipu. Tyle czasu bowiem potrzebował samochód,  by samodzielnie oddalić się z miejsca zdarzenia. Sapiący i wygrażający kierowca Mazdy nie zdążył dać upustu swojej złości, bo zorientował się, że musi w pierwszej kolejności gonić samochód.

YouTube

Nie wiadomo dlaczego auto mrugnąwszy odjechało, ale wygląda na to, że emocje targające właścicielem pozbawiły go czujności. W rezultacie mógł zapomnieć o włączeniu hamulca postojowego.

Klip z dreszczowca przeradza się w komedię a lawina komentarzy pod publikacją na YouTube i Facebook’u spowoduje, że będziesz śmiać się dłużej niż trwa akcja.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News