Kierowca i pasażerowie rozbawili publikę do łez. Ten sposób jest idiotyczny ale działa, bo fizyka to świetna sprawa

Kierowca i pasażerowie rozbawili publikę do łez. Ten sposób jest idiotyczny ale działa, bo fizyka to świetna sprawa

wyciągali samochód

Podaj dalej

Specjalna zakładka na portalu Reddit „Idiots in cars” obfituje w ciekawe pozycje filmowe. Tym razem na tapetę wpadł kierowca i pasażerowie, którzy w bardzo ciekawy sposób wydostali swój samochód ze śniegu.

Udostępnione nagranie przedstawia scenę rozgrywającą się na ulicy pod jednym z domów. To z jego okna, ktoś sfilmował całe zdarzenie. Jeżeli nic Was jeszcze dziś nie rozśmieszyło, właśnie macie szansę nadrobić zaległości.

Kierowca i pasażerowie w scenie z „love rollercoaster” wypchnęli samochód ze śniegu

Zimą często się zdarza, że kierowcy nie radzą sobie z przejazdem po śniegu i czasami samochód odmawia współpracy. Wtedy zazwyczaj przydają się pomocne dłonie,  albo linka holownicza. Ta scenka nie ma wiele wspólnego z tradycyjnymi metodami, dlatego mieszkaniec domu przy ulicy, postanowił to nagrać.

Wielbiciele Jima Carrera zapewne skojarzą skąd kierowca i pasażerowie samochodu mogli czerpać inspirację. W komentarzach pojawiają się jeszcze motywy z obejrzanej ponad 500 tys. razy akcji z kolejki górskiej. My wiemy, że fizyka to fantastyczna sprawa. Nie dość, że działa to ubaw po pachy.

Metoda jest idiotyczna, ale działa  w związku z tym zarówno kierowcy jak i pasażerom wypada pogratulować efektu. Podczas jazdy po śniegu wszystkie sposoby są dozwolone.

 

It’s not crazy if it works…. It’s just hilarious! 🤣 from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News