Kierowca Forda ratuje z opresji ciężarówkę firmy kurierskiej. To nagranie powinno być reklamą marki [WIDEO]

Kierowca Forda ratuje z opresji ciężarówkę firmy kurierskiej. To nagranie powinno być reklamą marki [WIDEO]

kierowca zaryzykował i wyciaga cieżarówkę z błota

Podaj dalej

Zadanie, jakie wykonał kierowca Forda, jest zawsze ryzykowne. Jakkolwiek pełnowymiarowe SUV-y takie jak GMC Yukon, CadillacEscalade, Jeep Wagoneer i Ford Expedition są zbudowane na zmodyfikowanym podwoziu ciężarówki, zawsze istnieje obawa, że nie ze wszystkim sobie poradzą. W końcu to nadal rodzinne samochody.

Jak kierowca Forda Expedition został gwiazdą YouTube

W segmencie pełnowymiarowych SUV-ów najczęściej znajdziesz zwykłe samochody z nadwoziem na ramie. Zwłaszcza w ofercie dostępnej dla amerykańskich kierowców. Wszystkie mają jednak wspólną cechę, a mianowicie zbudowane są na mniej lub bardziej zmodyfikowanym podwoziu ciężarówki.

We wnętrzu zaś to ciągle rodzinne samochody, bo oferują mnóstwo miejsca w bagażniku i trzy rzędy siedzeń. W przeciwieństwie do swoich mniejszych odpowiedników widać w nich korzenie, z jakich się wywodzą- twardych pickupów. Dlatego są stworzone do zadań specjalnych i zawsze gotowe do działania.

Wyczyn, jakiego dokonał kierowca Forda Expedition na poniższym filmie, jest godny reklamy. Nie dlatego, że zadanie było mega trudne, ale dlatego, że wykonanie było imponujące.

Kierowca Forda wyciąga ciężarówkę na drogę
YouTube/ Viral Hog

Na tym wideo David przerósł możliwości Goliath’a

Pełnowymiarowy SUV od Forda rozmiarami przyćmiewa zwykłe samochody, ale w zderzeniu z ciężarówką firmy kurierskiej FedEx wygląda niepozornie. Ogromna ciężarówka to prawdziwy Goliath, który rozmiarami przyćmiewa otoczenie, co nie znaczy, że kierowca Forda Expedition przestraszył się zadania.

Jak zobaczysz, różnica rozmiarów jest ogromna, więc mało prawdopodobne by było wielu chętnych do wyciągania ciężarówki, która utknęła w błocie. Kierowca SUV-a wykorzystuje swoje cztery koła stojące na asfalcie i podejmuję próbę.

Kiedy to oglądasz, masz wrażenie, że siła działająca na łańcuch jest tak ogromna, że nie wytrzyma i pęknie. Strach pomyśleć co by się stało. Tymczasem to, jak kierowca Forda radzi sobie z zadaniem jest imponujące. Mamy nadzieję, że dostawca mebli do chaty, jaką widzisz w tle poradził sobie ze swoim zadaniem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News