Kierowca cysterny miał kompleks małego? Postanowił się zabawić i zepchnął dieselem, wyprzedający go samochód

Kierowca cysterny miał kompleks małego? Postanowił się zabawić i zepchnął dieselem, wyprzedający go samochód

Podaj dalej

Mieszkaniec Moskwy, który wracał do domu Fordem z okolic Riazania(Rosja) padł ofiarą zamachu na swoje życie. Jego samochód wylądował w rowie, zaraz po tym jak cysterna niespodziewanie zjechała na lewy pas, podczas manewru wyprzedzania.

Na zamieszczonym nagraniu widać  jak samochód osobowy rozpoczyna manewr wyprzedzania dwóch cystern.  Pierwszą z nich ominął bez problemu, ale z drugą nie poszło już łatwo, bo idiota za kółkiem ciężarówki, postanowił się zabawić.

Kierowca wielkiego diesla, spycha samochód z jezdni

Film został opublikowany na stronie VKontakte, zanim trafił na YouTube. Do incydentu doszło na 203 km autostrady M-6 w obwodzie Michajłowskim.

Mężczyzna, który wraz z pasażerką wracał do domu Fordem, zaczął wyprzedzać dwie cysterny. Pierwszą ciężarówkę ominął, a kierowca drugiej w momencie manewru wyjechał wprost pod jego koła. Kierowca Forda wykonał unik, a w rezultacie stracił kontrolę nad samochodem i wpadł do rowu gdzie dachował.

Po wypadku ciężarówki zatrzymały się. Kierujący cysterną mężczyzna przyznał się do winy. W związku z brakiem bezpośredniego kontaktu i uszkodzeń samochodu osobowego, uzyskanie odszkodowania nie było łatwe.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News