Kierowca ciężarowego diesla zmiótł ich ze skrzyżowania

Kierowca ciężarowego diesla zmiótł ich ze skrzyżowania

cieżarowy diesel wjechał na skrzyżowanie

Podaj dalej

Zdarzenie zarejestrowane na nagraniu, miało miejsce 6 kwietnia 2021 r. Najbardziej ucierpiał w nim kierowca ciężarowego diesla, który potoczył się po nasypie i wylądował w zbiorniku wodnym.

Gadżet dla fanów Apple – soczewki kontaktowe VR!

W West Valley ( Waszyngton,USA) rozpędzona ciężarówka uderzyła w kilka pojazdów, zanim potoczyła się po nasypie i wylądowała w małym zbiorniku wodnym. To nie było kozaczenie na czerwonym świetle, tylko awaria hamulców. Sam kierowca starał się jak mógł by uniknąć ofiar.

Kierowca ciężarowego diesla, z ogromną prędkością wjechał na skrzyżowanie

Załogi straży pożarnej z South King Fire ciężko pracowały, by uratować kierowcę ciężarówki po tym, jak ta przewróciła się na autostradzie 18 w West Valley.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Według  informacji  strażaków ciężarówka uderzyła w kilka samochodów, zanim przetoczyła się po nasypie i wylądowała w małym zbiorniku wodnym. Ten moment uchwyciło nagranie z samochodu, oczekującego na zmianę świateł. Wygląda to przerażająco.

wypadek ciężarowego diesla

Foto South King Fire

Cudem nikt nie stracił życia

W wypadku ucierpiały co najmniej cztery osoby, ale jak informuje South King Fire, obrażenia nie były poważne. Najbardziej ucierpiał sprawca wypadku.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Kierowca w przewróconej ciężarówce był  uwięziony w pasach i wisiał w środku kabiny do góry nogami. W związku z tym, strażacy ciężko pracowali by go wydostać.

Do wypadku doszło najprawdopodobniej z powodu awarii hamulców. Na tę chwilę taką wersję przyjęli funkcjonariusze policji.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News