Kierowca Chevroleta groził jej śmiercią, wrzeszcząc przez okno samochodu. Instant karma zaatakowała dzbana znienacka

Kierowca Chevroleta groził jej śmiercią, wrzeszcząc przez okno samochodu. Instant karma zaatakowała dzbana znienacka

kierowca Chevroleta i karma

Podaj dalej

Akty agresji na drodze zdarzają się codziennie, także na polskich drogach. Kierowca, który jest bohaterem tego nagrania został aresztowany w Pitt Meadows (Kanada) po tym, jak spowodował wypadek.

Wygrażanie i wysyłanie inwektyw pod adresem kierowcy tak pochłonęło bohatera nagrania, że kompletnie przestał zwracać uwagę na ruch na jezdni. Ten film to dobra nauczka na przyszłość.

Agresywny kierowca dostał to na co zasłużył

Wideo nakręcił pasażer samochodu jadącego na sąsiednim pasie. Kierowca czarnego Chevroleta Cruze  wychylający się przez okno wykrzykiwał przekleństwa, w stronę nagrywających go pasażerów. Pojawienie się instant karmy nie zajęło dużo czasu, bo kilka sekund później wbił się w tył nieruchomego Chevroleta Bolta.

Uderzenie miało poważne konsekwencje, bo uszkodziło dwa kolejne samochody z przodu. Całe zdarzenie  wywołało radość wśród ludzi w samochodzie z kamerą. W związku z tym, ​​pomiędzy pasażerami obu pojazdów prawdopodobnie wcześniej doszło do incydentu, który rozwścieczył kierowcę Chevroleta Cruze.

Akt agresji wobec jednego kierowcy, skończył się uszczerbkiem na zdrowiu kilku innych. W związku z tym, bohatera spotkała w pełni zasłużona wizyta w areszcie.

Cross posted from r/carcrashes from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News