Kierowca BMW serii 4, nieomal wepchnął Mazdę pod TIR-a. Czysta chamówa level expert [WIDEO]

Kierowca BMW serii 4, nieomal wepchnął Mazdę pod TIR-a. Czysta chamówa level expert [WIDEO]

Podaj dalej

Od czerwca polscy kierowcy mogli być karani za agresję na drodze i celowe złośliwe hamowanie. To nagranie z udziałem kierowcy BMW to przykład bandyterki, którą uprawiają królowie lewego pasa. W tym przypadku chamski wybryk, mógł kosztować czyjeś życie.

Będzie sequel Days Gone? Fani zebrali potrzebne podpisy! Co na to Sony

Bandycki wyczyn pustaka z czarnym samochodzie zarejestrował kierowca innego samochodu. Do zdarzenia doszło na autostradzie A4, która jest jedną z najbardziej ruchliwych w Polsce.

Kierowca BMW wyhamował osobówkę do zera, prosto pod TIR-a

Na nagraniu widać BMW 435i, które dysponuje mocą  306 koni mechanicznych i osiąga setkę w czasie niewiele ponad 5 sekund. Fakt, że może pędzić z prędkością 250 km/h  nie tłumaczy, że ma wyłączność na poruszanie się lewym pasem.

Tymczasem reakcja kierowcy BMW na poruszającą się nim Mazdę CX-3 obnaża jego chamstwo. Dyskusyjnie piękny samochód Sebiksa w odwecie za utratę prędkości, zajechał drogę Maździe i wyhamował ją do zera, nie bacząc na fakt, że z tyłu nadciąga z  dużą prędkością ciężarówka. Strasznie spieszący się kierowca, miał czas na igraszki ludzkim życiem.

Publikacja nagrania w serwisie YouTube spotkała się z falą ogromnej krytyki. Publikacja tablic łódzkiego kierowcy BMW ułatwi sprawę policji. W związku z tym mamy nadzieję, że odpowiednio wyhamuje kierowcę przed kolejnymi próbami zabójstwa niczego niewinnych kierowców.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News