Kierowca BMW M2, nie ogarnął napędu i zebrał słup reklamowy. Spektakularny wypadek na Leopoldstrasse

Kierowca BMW M2, nie ogarnął napędu i zebrał słup reklamowy. Spektakularny wypadek na Leopoldstrasse

Podaj dalej

Wielkanocna Niedziela na drogach w Monachium, ma swojego bohatera. Kierowca  BMW rzekomo miał się ścigać,  a skończył jako spektakularny słup reklamowy. Aż trudno uwierzyć, że wyszedł z tego wypadku bez szwanku.

23- latek w niedzielę, tuż przed południem, skasował swój samochód na słupie reklamowym na Leopoldstrasse w Monachium. Policja prowadzi dochodzenie, bo jak się okazało, to nie był zwykły wypadek.

Świadkowie twierdzą, że to nie był wypadek a kierowca BMW miał się ścigać

Policja w Monachium prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku, do którego doszło w Niedzielę Wielkanocną. Zeznania świadków  dowodzą, że kierowca BMW M2 przyspieszał na „buksujących tylnych kołach”, a gdy światła zmieniły się na zielone, kilka metrów później stracił panowanie nad pojazdem.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

W związku z tym, BMW zjechało z pasa i uderzyło w słup reklamowy, który runął na samochód.  Kierowca  miał  więcej szczęścia, niż rozumu. Samodzielnie opuścił pojazd i wyszedł z wypadku bez szwanku.

Zgnieciony pojazd został odholowany, a 22-latek oskarżony o udział w zakazanym ulicznym wyścigu. Straż pożarna zabezpieczyła obszar i miejsce wypadku.

kierowca BMW zderzył się ze słupem reklamowym
Kierowca BMW zderzył się ze słupem, zdjecie: Feuerwehr München
BMW M2 po spotkaniu ze słupem, zdjęcie: Feuerwehr München

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News