Kierowca Audi nie wierzy producentowi. Opracował specjalną procedurę blokowania zamków w samochodzie

Kierowca Audi nie wierzy producentowi. Opracował specjalną procedurę blokowania zamków w samochodzie

kierowca Audi

Podaj dalej

Właściciele samochodów w wielu krajach żyją w stresie, bo kradzieże aut są na porządku dziennym. Kierowca Audi musiał mieć na tym polu spore doświadczenie, bo ta procedura zamknięcia samochodu, przyprawia o ból głowy.

Pewien Rosjanin opracował specjalną procedurę blokowania zamków w samochodzie, za pomocą dotyku. Dziś zamykanie samochodu metodą KeylessGo jest powszechne, ale z tego co wiemy, model Audi 100 tego jeszcze nie oferował.

Kierowca Audi 100 zastosował  procedurę 45 dotknięć

Film  nagrali sąsiedzi, którzy jak wiadomo zawsze wszystko wiedzą i widzą. Nie wiemy jakim samochodem jeżdżą, ale na pewno nie jest to żaden cud niemieckiej techniki.

Nagranie prezentuje szczególną procedurę zamykania klasyka. Nie jest ona prosta, bo zawiera szereg kombinacji i w zasadzie aby ją powtórzyć, faktycznie trzeba posłużyć się nagraniem. Ciężko bowiem się nie pomylić.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Nie wiemy czy ta procedura działa na złodziei samochodów, ale jedno jest pewne. Kombinacja 45 dotknięć klamki w różnej kolejności i różnych stron samochodu jest skomplikowana.

Niewykluczone, że Rosjanin mógł być inspiracją dla niemieckich inżynierów.  Być może to jemu zawdzięczamy obecny w nowych modelach system KeylessGo.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News