Kiedy zamiast na bilet, wydasz na prochy. Kierowca sfilmował dzbana, który "surfował" na dachu autobusu

Kiedy zamiast na bilet, wydasz na prochy. Kierowca sfilmował dzbana, który "surfował" na dachu autobusu

Kierowca sfilmował dzbana

Podaj dalej

Wideo, nakręcone w berlińskim tunelu Tiergarten  krąży obecnie w internecie. Kierowca filmowanego autobusu musiał być zaskoczony. Nie miał szans zobaczyć dzbana, który postanowił odbyć przejażdżkę inną niż wszyscy pasażerowie.

Cykl nagrań pod tytułem idioci w samochodach, zaczyna mieć w sieci konkurencję. Okazuje się, że osobnik o znikomej ilości szarych komórek, nie jest odosobnionym przypadkiem. Idiotów jeżdżących na autach jest więcej, jednakże do tej pory wybierali metro lub pociąg. Dwóch z nich, można odwiedzać jedynie na cmentarzu.

Kierowca samochodu osobowego, nagrał surfera jadąc za autobusem

30 sekundowe nagranie przedstawia młodego człowieka w szarej bluzie, który kręci się po dachu autobusu. Dobrze zna trasę, bo wie kiedy przykucnąć by uniknąć skrócenia o głowę. Dla zwiększenia efektów od czasu do czasu dotyka sufitu.

Nie wiadomo kto jest autorem nagrania, ale mieszkańcy Berlina są pod wrażeniem. Komentarze pod nagraniem jednoznacznie określają ten wyczyn. My najbardziej utożsamiamy się ze stwierdzeniem, że niektórzy ludzie mają w głowie jedynie siano.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Nie spodziewamy się, że koleś zadał sobie trud i ogarnął wariant, w którym upada na jezdnię. Łatwo przewidzieć, że wtedy doszłoby do wielu kolizji, a tunel zostałby zablokowany.

Kierowca sfilmował dzbana

Mogło dojść do masowej katastrofy

W momencie kiedy ciąży na tobie presja rówieśników, albo rządzą umysłem środki psychoaktywne, nie liczy się czyjeś życie i bezpieczeństwo. Współczujemy zatem kolesiowi, bo totalnie mu odwaliło. Władze Berlina nie są zachwycone taką promocją komunikacji miejskiej i zapowiedziały podjęcie kroków prawnych.

My publikujemy film w celach edukacyjnych. Jeśli chodzi o autobusy, to jeździmy nimi w dotychczas ustalony sposób.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News