Kiedy odstawił go busem, ruszył do walki o pole position. Golfiarz przełączył na benzynę, bo na LPG nie dawał rady [WIDEO]

Kiedy odstawił go busem, ruszył do walki o pole position. Golfiarz przełączył na benzynę, bo na LPG nie dawał rady [WIDEO]

Podaj dalej

Przepychanki kierowców to częsty widok na autostradzie.  Nie ma znaczenia czy pod maską benzyna czy LPG, kiedy trzeba udowodnić wyższość na drodze.

Najgorzej jest  trafić na kierowcę, który lewy pas traktuje na wyłączność i każda próba wyprzedzenia go, to istna zniewaga. Poniższe nagranie to przykład, co się  wydarzy kiedy trafi swój na swego.

Wyłączył LPG, odpalił benzynę i poszedł szmelcwagenem niczym Williams za Ferrari

Nagranie kierowcy poruszającego się lewym pasem, przedstawia walkę dwóch kogutów w swoich samochodach na autostradzie. Kierowca busa zniesmaczony jazdą Volkswagena Golfa, zjeżdża na środkowy pas, po czym wbija tuż przed maskę golfiarza, wciskając hamulec.

Ten manewr totalnie rozpalił gościa, który nagle ożył i odpalił tryb agresora atakując wszystkie pasy. Jak żartują internauci kierowca Golfa musiał odpalić  benzynę zamiast LPG,  by powrócić na pozycję lidera.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Wzajemne zajeżdżanie sobie drogi, hamowanie i notoryczna jazda lewym pasem obu królewiczów, chwilami staje się niebezpieczna dla pozostałych użytkowników drogi, którzy nie grają w tę głupią grę.

Kierowca Renault Traffic zaczął ten cały cyrk i walkę o pole position, ale chyba nie takich efektów się spodziewał. Jedno jest pewne, im więcej pasów  na autostradach w Polsce, tym szybciej głupota wyłazi jak słoma z butów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News