Ta babka ma niezłe jaja. Kiedy jej diesel celował w radiowóz, czekaliśmy jak wyciągnie Bruce'a Willisa i zacznie strzelać przez okno

Ta babka ma niezłe jaja. Kiedy jej diesel celował w radiowóz, czekaliśmy jak wyciągnie Bruce'a Willisa i zacznie strzelać przez okno

ukradła diesla

Podaj dalej

Dodge RAM to świetny diesel, który jest bardzo popularny za oceanem. Nic dziwnego, że pada ofiarą kradzieży. Niestety w tym przypadku nie wiemy, czy chodziło o chęć posiadania mocarnego pick-upa czy o ciężki przypadek PMS. Jeśli chodzi o to drugie, to ubezpieczenie sprawczyni zamieszania na pewno nie sfinansuje jego skutków.

Zarejestrowane przez policyjny rejestrator nagranie, przedstawia brawurową ucieczkę kradzionym samochodem, za którym goni dziarski szeryf. Kobieta w pomarańczowym Dodge’u usiłuje nawiać ale policjant się nie poddaje i kilka razy trafia w pick-upa usiłując go zepchnąć z drogi.

Seksowna brunetka zatrzymała skradzionego pickupa, po czym diesel z impetem skasował wóz szeryfa

Z temperamentną brunetką nie poszło szeryfowi łatwo, a w pewnym momencie musiał wzywać posiłki. Kobieta nie dość, że miała gdzieś  fakt, kto ją ściga to jeszcze postanowiła wyeliminować zagrożenie. Dosłownie rzecz biorąc wzięła policyjne Tahoe na ramę.

Szeryf  zupełnie się nie spodziewał, że jego Chevrolet zostanie spacyfikowany, a my oglądając te sceny żałowaliśmy, że nie wystąpił w nich gościnnie Bruce Willis, strzelając z okna.

W komentarzach wielokrotnie pojawia się podziw dla umiejętności kobiety. Nie   wiemy, czy bardziej chodzi o te za kierownicą, czy te dotyczące opowiadania dobrych bajek. Deklaracja tego, iż wcale nie chciała robić takiego zamieszania, po celowym staranowaniu policyjnego Tahoe, jest mało wiarygodna.

Ubezpieczyciel też nie przyjmie za pewnik tłumaczenia, że skradziony diesel i gangsterskie taranowanie radiowozu, spowodowany był przez cięższy niż zwykle PMS.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News