Kawasaki ZX-10R zmierzyło się z Porsche 911 GT3 RS, na torze Nurburgring. Co tu się wydarzyło? [WIDEO]

To najbardziej zajmujący wyścig jaki oglądałeś, a sam wiesz, że na YouTube ich nie brakuje. To co jest w w nim najfajniejsze, to fakt, że oglądasz dwóch zawodników, zarówno ten w Porsche 911 GT3RS jak i na Kawasaki Ninja ZX-10R, stoją bardzo blisko siebie jeśli chodzi o umiejętności. To ciekawsze niż oglądanie jednego zawodnika, który bez problemu pokonuje resztę.

Porsche i kawasaki na torze
Podaj dalej

Kierowca Porsche był nie do pobicia, ale trafił na mocnego zawodnika

Nurburgring to jeden z najbardziej znanych torów wyścigowych na świecie, a Nordschliefe, czyli pętla północna, jest najbardziej szanowana. To tu niewątpliwie utalentowany kierowca Porsche 911 GT3 RS,  spotkał się i zmierzył z  dwukołowym zawodnikiem.

Na początku widzisz jak Porsche 911 GT3 RS , mknie po torze, pokonując mistrzowsko zakręty i bez problemu mijając wszystkich, których spotyka. Znacznie ciekawiej robi się, kiedy spotyka na swojej drodze motocyklistę na Kawasaki Ninja ZX-10R. Nie wiadomo czy Porsche i Kawasaki przeszły jakieś modyfikacje. Jasne jest, że Ninja lata tu jak rakieta, tuż przed maską Porsche.

Kierowca GT3 w skupieniu kręci kierownicą i czyni jazdę bardziej intensywną. Faktycznie to, po raz pierwszy trafia na godnego przeciwnika na okrążeniu. Co tu się wydarzy ? Nie będziemy psuć tego nagrania. Musisz je obejrzeć i przekonać się sam, jak piękna jest pętla w wykonaniu dwóch świetnych zawodników.

Przeczytaj również