Katastrofalne powodzie, zniszczyły niemiecki salon Audi [WIDEO]

Katastrofalne powodzie, zniszczyły niemiecki salon Audi [WIDEO]

Audi powódź salonu

Podaj dalej

Rekordowe opady deszczu w Niemczech i Belgii, pochłonęły ponad 100 ofiar śmiertelnych, a około 1300 osób zaginęło. Powódź dokonała ogromnych zniszczeń, o czym świadczy film z Audi Centrum w Leverkusen. Pracownik salonu nagrał go dzień po przejściu żywiołu.

Topowe modele Audi zniknęły pod wodą

Film z salonu dealera w Leverkusen, pokazuje następstwa powodzi, w której kilka topowych modeli Audi, zostało doszczętnie zniszczonych przez żywioł.
Nagranie udostępnił na Facebooku Roberto Ciulla, który odwiedził salon dzień po powodzi. Widok jaki tam zastał, nie napawa optymizmem. Wiele samochodów zostało kompletnie zniszczonych. Powódź uszkodziła silniki, wnętrza i elektronikę.

Wśród wielu zupełnie nowych modeli, które obecnie nadają się do utylizacji, wiele nosi znaczek RS. Wśród nich są Audi RS6 Avant, RS Q3 Sportback, Audi e-tron GT, e-tron i e-tron Sportback. Ponadto ucierpiało wiele SUV-ów z silnikiem diesla i benzynowym, w tym Q3, Q5 i flagowe Q8.

W komentarzu do nagrania, inny użytkownik udostępnił swój własny film, nagrany poprzedniej nocy. Widać jak w zalanym wodą salonie, na wysokości pierwszego piętra, kilka SUV-ów unosi się wokół salonu z wodą. Nagranie znajdziecie tutaj

Samochody ile by nie kosztowały, można zamienić innymi. Życia ludzkiego przywrócić się nie da. Pozostaje mieć nadzieję, że wszyscy którzy wciąż się nie odnaleźli, wrócą cali i zdrowi.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News